Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek allergiás a gumitól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek allergiás a gumitól vagy ez nem az?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az lenne a kérdésem,hogy ha a nadrágom fölött találhatóak allergiás tünetek,kiütések,akkor az lehet a gumitól,vagy az csak a hüvelyben érzékelhető,ha allergiás rá valaki?Eddig nem volt semmi pedig már 4-5 hónapja használjuk,szóval nem hiszem,hogy ettől van,de kíváncsi vagyok.
2009. jún. 17. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már régóta használjátok, és csak most jött ki, akkor nem hinném hogy a gumitól van. Inkább valamilyen fehérneműtől, én pl nem bírom a nem pamut fehérneműket, borotválás után, ha valami csipke vagy "neilon" bugyit húzok, rögtön kipattogok. Meg amúgy is bepöttyösödök, még a pamut fehérneműtől, puha, és szellőzik :D
2009. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi öt évig védekeztünk gumival, és a végefelé jött ki az allergiám, bár én kizárólag a hüvelyemben éreztem. A te esetedben inkább fehérneműre gyanakodnék.
2009. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a fehérneművonalam felett van,szóval iagán attól sem.
2009. jún. 17. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem használtál valamilyen krémet, vagy bármit amit eddig nem? Esetleg kaja? Ha semmi, akkor érdemes megmutatni a háziorvosodnak vagy egy bőrgyógyásznak. Nekem annó a köldököm körül jöttek ki világosbarna foltok, amire azt hittem májfoltok. Anyukámnak megmutattam, azt mondta szerinte is az lehet. Másfél évig nem szerettem strandra járni, vagy mutogatni a hasam, amikor egyszercsak megbetegedtem, és az orvosom kivizsgálásnál észre vette. Fél órát (nem vicc) voltam bent, mire talált még egy helyen, és azt mondta 100%-ig biztos benne hogy egy alattomosabb bőrgomba amitől nehéz megszabadulni. Most másfél hónappal később már egy darab folt nincs rajtam...

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha huzamosabb ideig ott marad, akkor e törődj bele, és ne tanulj meg együtt élni vele, hanem igen is mutasd meg egy orvosnak.

2009. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt is kellene tudni, hogy mióta látod ezeket a tüneteket? Nem lehet, hogy a meleg miatt bepállott a bőröd a nadrágba? Hordjál vékony anyagú nadrágokat, de a szoknya még jobb, mert jobban szellőzik a bőröd.

(19:05)

2009. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!