Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így szabad bevenni 72órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így szabad bevenni 72órás tabit? (lent bővebben. )

Figyelt kérdés

A barátommal most készülünk lefeküdni egymással.Vagyis úgy gondolom,nemsokára(sőt pár nap múlva már talán..)Nekem ez lesz az első..neki is...Természetesen óvszerrel védekeznénk.De egyszerűen félek,hogy valami nem lenne rendben.Mondták hogy az óvszer csak 70%ban véd jól.Meg amúgy is tudom hogy ritka h kiszakad meg egyéb ilyen komplikációk,de én akkor is tartok ettől.Mondták,hogy húzzon fel kettőt,de akkor is...lehet h túl parás vagyok,de kiötlöttem egy olyat hogy: szerintetek mi lenne ha vennék előre egy 72órás tabit,és azt bevenném utána...akár jó volt az óvszer akár nem...Tudom lehet hogy hülye ötlet,de mivel kezdő vagyok,talán megengedhetem magamnak ezt a parázást...Fogamzásgátlót nem akarok szedni..nemis tudnék,mert ahhoz anyának tudnia kéne róla...15 vagyok és anya elvárja h 16 legyek.Eddig mindent megbeszéltünk,de ezt meg már nem menrém elmondani neki,hiszen ő elvárja hogy várjam meg a 16ot...de én már kész vagyok rá...teljesen...na de mindegy,ez már másik téma.Kérlek segítsetek!!!:)előre is köszönöm :)


Ja és még annyi...ezt ugye megvehetem én egyedül?Kiadják ugye? és mennyibe kerül?


2009. jún. 17. 22:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
jaj francba...bocsánat ezt a fogamzásgátlás menübe kellett volna küldenem...ne haragudjatok:(
2009. jún. 17. 22:06
 2/15 anonim ***** válasza:
nyugi nemkell ennyire parázni nagyon kicsi az esélye hogy kiszakadhat én nem mondok semmit arra hogy milyen gyógyszert szedj miel fiú vagyok és a barátnőm nem szed gyógszert nekünk elég az óvszer amúgy anyukáddal nyugodtan ülj le és mond el neki miután megtörtént akkor már úgyse tud semmit csinálni mondjuk én előtte mondtam és annyit mondott oké de védekezzetek mert reméli nem akarjuk tönkretenni az életünket 16 évesen..nos ez 2 éve volt lehet azóta változtak az anyukák :P
2009. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
:)de aranyos,különben igen vehetsz be nyugottan,én is vettem be az óvszer mellet az elsőnél:Dnagyon féltem anno.Még nem voltam 18,de megvettem egyedül a tabit 3 500-ért.Szal nyugi,nem vagy egyedül
2009. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

:):) nagyon köszi :) hát igen...lehet hogy úgysem bírnám ki hogy ne mondjam el neki,mert eddig tényleg mindent megbeszéltünk,csak ez..na mindegy:))

tényleg köszi

2009. jún. 17. 22:09
 5/15 A kérdező kommentje:
na ennek is örülök,hogy nem vagyok egyeüdl ilyen parás :D köszönöm:)
2009. jún. 17. 22:11
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire izgulni, amúgy az hülyeség hogy 70 százalékban véd, 98 százalékban véd az ószer, és az a 2 százalék is csak azok akik nem tudják használni, mert ilyenek is vannak, gondoljunk csak bele hjiggadt fejjel, felhízod ugye olyan mint egy szatyor vagy hasonló, ha nem lyukad ki akkor abbl sehogy sem tud kifolyni a dolog, levenni pedig csak már akkor szbad ha messze került a te nemiszervedtől és még allá helyzetben kellene, mert lankadt állpotban ugye kitud folyni. Én azt mondom hogy ne vegyél be 72 órásat hiszen annyira felborítja az egész szervezetedet, hogy később még lehetnek immunrendszeri vagy akár komolyabb nemi problémáid is, ha nagyon izgulsz inkább azt mondom hogy Palmatext krém (legalább az elsőnél jól dog csúszni) és ez mellé óvszer így már tuti hogy nem lehet semmi baj és pénzileg és testileg is jobban kijössz belölle.Remélem sikerült megnyugtatnom.

F/20

2009. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72 órás tabbit ne vegyél csak úgy biztos ami biztos alapon ha csak el nem szakad a gyógyszer. Hatalmas hormonadag van benne és hónapokra összezavarja a menszeszedet, stb. Csak akkor vedd be ha nagyon muszály. Az óvszernek jóval magasabb az biztonsága 70%-nál. Elég ha aktus közben néha a srác megnézi hogy nem-e szakadt el.
2009. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
bocsánat, ha csak el nem szakad az ÓVSZER és nem gyógyszer :)
2009. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hm hát kezdek megnyugodni :D :) jólvan rendben,majd lazán fogom fel a dolgokat és biztos minden rendben lesz:) nagyon köszönöm!!:)
2009. jún. 17. 22:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Két óvszer = nagyobb esély a kiszakadásra... Súrlódás... Fizika. Jó nagy hülye volt, aki ezt javasolta. De egyébként a 72 órás tabletta nem PEZ cukor, annak hatása is van, felborulhat az egész hormonháztartásod. Nem kell ennyire túllihegni, ne akarj magadnak problémát csinálni! Ne aggódj, ha tudja használni a partnered a gumit, semmi probléma nem lehet! Ezenfelül pedig a tabletta 5000-6000 forint, ha jól tudom...Szóval még egy ok, hogy ne vedd meg feleslegesen.
2009. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!