Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az nagy baj ha nem jön meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy baj ha nem jön meg a gyógyszer-szedési szünetben a havi?

Figyelt kérdés
Előző hónapban kezdtem el először szedni, pár napja végeztem az első levéllel, most a gyógyszer-szünet 4. napjában vagyok, de még nem jött meg. Jah, és az előző havi menzeszem 5. napján kezdtem el szedni, mert mondta az orvos, hogy valószínű hogy akkor nem lesz egész hónapban pecsételő vérzés (és nem is volt). Ez az első levél még nem véd, tehát óvszerrel védekeztünk párommal. Symiciát szedek.
2012. ápr. 9. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Még csak 4. nap van, van még 3 napja, hogy elkezdődjön a vérzés.

De ha nem jön meg, az se katasztrófa az első hónapban. Ha nem jön meg tesztelj (bár ha védekeztetek kizárható a terhesség, de biztos ami biztos). Ha negatív, szedd tovább. Ha a következő is kimarad, menj vissza a dokihoz.

2012. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a választ :)
2012. ápr. 9. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!