Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a gyógyszert. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Cypromix nevű fogamzásgátló tabblettát szedek (2. levél) , és mindig este 8-9 körül szoktam bevenni a gyógyszert, de tegnap este elfelejtettem , és csak ma délbe jutott eszembe bevenni. még van 5 bogyó a levél végéig. Mit csináljak?

2012. ápr. 10. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató nem tüzelőnek van hozzá.
2012. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a betegtájékoztatót véletlen valószínűleg kidobtam , azért írtam ide, de nem kérek az iq light válaszokból, mert ennyi eszem magamtól is van . akkor most feltüntetem ÉRTELMES HASZNÁLHATÓ!!! VÁLASZOKAT KÉREK.
2012. ápr. 10. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Veszel még egyet és megnézed annak a papírját? Megkérdezed az orvost, aki _ért hozzá_? Mindenesetre addig ne bízd rá magad amíg nem derül ki, hogy mi van.
2012. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a válaszom kitöröltetése helyett vehetted volna a fáradtságot arra, hogy elolvasd a k.baszott betegtájékoztatót.

Nesze, legyen egy jó napod, belinkelem, ha te már arra sem vagy képes, hogy beírd a keresőbe:

[link]

2012. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem én töröltem véletlen mentem rá azokra mert nem tudtam mi az új vagyok itt, amúgy már megvan csak nem jó a netem és sokat kellett hozzá várnom. azt írja hogy vagy beszedem azt az elfelejtett bogyót és nem tartok szünetet vagy pedig abbahagyom és megtartom majd ugy ahogy szoktam folytatom. de ha nem tartok a 2 levél között szünetet akkor magyarán most meg sem jön csak miután a második levél is elfogyott?
2012. ápr. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!