Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye ez inkább a menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez inkább a menstruáció jelei mint a terhességé? Meg ennyi idő alatt nem jöhetnek ki a dolgok ugye? (kiegészités, fontos)

Figyelt kérdés
3 napja voltunk együtt barátommal nagyon seittünk így a gumira sem figyeltünk oda, a barátom meg csak annyit mondott h nem szakadt ki REMÉLEM.Kb 2 napja fájnak a melleim és puffad a hasam.Megjönni-e e hónap 28.-án kell.Ugye ezek a mensi jelei? Eddig is voltak a mensi előtt ilyen dolgok csak kicsit mintha most másként fájna a hasam.Bár ebben a hónapban vesztettem el és azóta nem menstruáltam.Lehet hogy innentől kezdve változnak a dolgok bennem hogy mostmár szeretkezek? Kicsit kétségbe vagyok esve bár lehet semi okom rá.Légyszíves írjatok..előre is köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 18. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ha terhes lennél, 3 nap után nem lennének ilyen tüneteid. Ez annak a jele, hogy meg fog jönni.
2009. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy a mensi miatt érzed ezeket, terhességnél később jelentkeznek általában.
2009. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A terhesség jeleire minimum 10, de inkáébb 14+ napot kell várni. tesztelni is az együttlét után leghamarabb 14 nappal érdemes. Eleve csak az együttlét utén 7-12 nappal történik a beágyazódás, addig nincs kapcsolat a megfogant élet és az anyja között, a zigóta szabadon úszkál a petevezetőben vagy a méhben. ha pedig nincs kapcsolat, akkor nincsenek terhességi tünetek sem.


Az, hogy most már szeretkezel, a ciklusodon nem változtat semmit, de semmit.

2009. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 nap alatt nemjönnek ki a terhesség tünetei.

de egyszeáűbb lenne ha foggátlót használnál, akkor nemlennének ilyen problémáid, és nemkéne megrémülve ide irogatnod, h ugye nemvagyok terhes???

2009. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez milyen hogy azt mondta hogy nem szakadt ki reméli.. az egyértelműen megállapítható, ha pedig nem kérdeztél rá vagy nem nézted meg saját szemeddel és esetleg vmiért felmerült hogy kiszakadhatott, akkor meg is érdemled hogy örlődj pár hetet... mikor én az óvszeres korszakomat éltem, minden alkalommal ellenőriztük (habár egyszer sem merült fel, hogy vmiért kiszakadhatott volna), felfújtuk, megnéztük hogy szelel vagy ereszt-e. még vicces is volt:)
2009. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsolt900613 válasza:
Nem tudom hogy mert kell egyből le reagálni a másikat ha itt kérdez valamit ! Nekem meg az a vicces hogy sex közben meg fujogatjatok a gumit mint valami bolondok hogy lyukas e vagy sem de egészségetekre :D
2014. febr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!