Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek milyen volt az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az elso megvonasos verzesetek?

Figyelt kérdés
Mennyisegeben, nyalkas volt-e, fajt-e a hasad, hanyadii napon jott meg es meddig tartott ..
2012. ápr. 13. 05:45
 1/7 anonim válasza:
Megvonásos?
2012. ápr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A megvonásos vérzés az, amikor a 7 gyógyszermentes napon megjön a menstruáció. (ezt az első, tudatlan válaszolónak írtam) Milyen volt? Rövidebb ideig tartott, nem görcsöltem.
2012. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. gyógyszermentes napon jött meg, 3-4 napig tartott, sokkal kevesebb volt, mint előtte, és egyáltalán nem görcsöltem (előtte iszonyatosan fájt mindig a hasam).
2012. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első ilyen összesen másfél napig tartott, nem görcsöltem, nem éreztem kb. semmit. Aztán beállt normálisra néhány hónap után.
2012. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem az 5. napon kezdodott, es nagyon fajt a hasam. Mondjuk nem annyira, mint a rendes menzesznel. De legalabb nen verzek annyira, csak barnas.


Koszi a valaszokat

2012. ápr. 13. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem áltba a 4. napon jött meg,vagy az 5. napon,első napon erős volt a mennyiség,de hogy milyen azt nem tudom,mert tampont használtam,második és harmadik napon már alig volt valami...fájdalom soha nem volt.
2012. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszer előtt 1 hétig tartott a menzeszem most gyógyszer mellett 4 napig. Nem görcsölök. Azt mondják az uccsó tabi beszedése után a 2.-3. napom kell megjönnie...nekem a 4. napon jött meg de még csak 3. hónapja szedem most fogok az uccsó levélnek a végére érni kíváncsi vagyok most mikor jön meg :)
2012. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!