Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma veszem be az első szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma veszem be az első szem fogamzásgátlót (Milligest) és este buliba megyek. Nem lesz baj ha iszok szeszes italt is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ne hányj.
2009. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szedtem fogamzásgátlót és akármikor ittam mindig hánytam tőle.De amióta abbahagytam a gyógyszer szedését nem hányok a piától! Biztos vmi mellékhatása volt :S
2009. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Milligestet szedek és én elég sokat járok buliba..Nyugodtan menj el csak arra vigyázz hogy ne hányd ki vagy ne egyél/igyál olyat amitől hasmenésed lehet :)
2009. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha túl sokat iszol, nem csak a hányás a gáz hanem az emésztőrendszer és a felszívódás nem működik jól, ezért még a következő napokban is befolyásolhatja a tbl.hatását.Egyébként, ha most kezdted szedni, az első hónapban még nem biztos a védelem,de 2 hétig biztos, hogy nem véd a teherbeesés ellen:ha szexelsz, használjatok óvszert.
2009. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fog.gátló nem gyógyszer hanem hormontabeltta, szal nyugodtan ihatsz alkoholt nem lesz bajod tőle.
2009. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mit értesz baj alatt? A FG.nem szívódik fel megfelelően és nem megbízható a hatása nem csak aznap, hanem a következő két hétben sem, ha sokat iszol.
2009. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!