Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikumot szedtem betegsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikumot szedtem betegségből kifolyólag. Meddig kell kiegészítő védekezés? És kell e egyáltalán a biotikum beszedése után?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló hatása "gyengül" az antibiotikum szedése alatt (ezt írta a betegtájékoztató is és a háziorvosom is ezt mondta). 8 szem antibiotikum tablettát kellett beszednem a második levél fogamzásgátló elkezdédével szinte megegyező időben (talán 1-2 nap különbséggel). Az érdekelne, hogy meddig kell kiegészítő védekezési módszert alkalmazni? Csak addig amíg szedtem az antibiotikumot, vagy még utána is min. 1 hétig? Mert gondolom a biotikumnak még beszedése után is van hatása... Egyébként tegnapelőtt fejeztem be a biotikumot. Köszi a válaszokat
2009. jún. 19. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem kell kiegészítő védekezés még.Viszont azt nem tudom, hogy meddig.Inkább kérdezd meg a dokidtól.
2009. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miutan abbahagytad az antibiotikumot meg 7 napig kell minimum!
2009. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szedtél. Egyes antibiotikumok után 1 hét, mások után 4 hét kieg. védekezés kell. Olvasd el mind2 betegtájékoztatót, majd kérdezd meg a nődokid.
2009. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!
2009. jún. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!