Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tusfürdő árthat az óvszernek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tusfürdő árthat az óvszernek?

Figyelt kérdés
Párommal ma szeretnénk kipróbálni zuhany alatt, és elég izgatóan hangzik a dolog, főleg hogy minden vizes, minden tusfürdős, ergo minden sokkal jobban csúszik. :) A biztonságra szeretnénk odafigyelni, így aztán semmiféle képpen nem akarunk olyat tenni ami az óvszer épségét veszélyeztetheti. A tusfürdőknek van valami hatása rájuk vagy ez csak testápolókkal elterjedt hír? Az intim területek tusfürdővel való megmosását/izgatását inkább hagyjuk az aktus utánra?
2009. jún. 21. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árthat,semmit.Hajrá..
2009. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A használati utasításban olyasmit szoktak írni, hogy víz alapú síkosítót használjunk hozzá és ne babaolajat pl.

Szerintem a tusfürdő is az előbbi kategóriába tartozik, de ha nem vagy benne biztos akkor esetleg megkérdezheted a zóvszer gyártójától is mailben vagy telefonon.

Jobb félni, mint megijedni :)

2009. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha intim területeket akartok megmosni (és mondjuk több ideig érintkezne a mosdószerrel, mint általában), akkor szerintem ne használjatok tusfürdőt. Vagy akkor behatolás előtt mossátok le a habot, mert akár csípheti is a hüvelyedet a bejutó hab. A vízben egyébként nem csúszik jobban az óvszer, szóval azért legyél eléggé nedves. :) Az óvszerre tudtommal nincs hatása a tusfürdőnek.
2009. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem szerettük volna a tusfürdőt síkosítónak használni, csak jobb félni mint megijedni. Nem tudom érdemes e távol tartani a tusfürdőt teljesen a lenti dolgoktól, vagy kár az aggodalom. Én is úgy gondolom, hogy nem kell túlzásba vinni az óvszer féltését, de talán még is az utánra hagyjuk a tusfürdős témát lehet :)
2009. jún. 21. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Síkosítónak csak síkosítót szabad használni, ha óvszer is van!

Abból is van néhány típus, ami nem jó.

2009. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra is vigyázzatok, hogy az óvszer alá ne kerüljön víz, vagy tusfürdő, mert kiszakadhat, elcsúszhat...
2009. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat! :)
2009. jún. 21. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!