Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom, a könyökötökön jön már ki a dolog, de sajnos nem találtam ilyen esetet, szóval leírnám. 10napja együtt voltam a barátommal, nekem a legelső alkalom volt, nem véreztem, nem is fájt, óvszerrel védekeztünk, utána a barátom ellenőrizte az óvszert nem volt lyukas. Másnap volt egy pici pecsételő vérzésem, harmadnapra erősödött, végül meg is jött.. 1 hétig tartott, de ebből csak 2 napig volt erős, a többi nap csak pici rózsaszínes foltok voltak. Azóta 2-3 naponta gyomorfájásom és hányingerem van, tegnap éjjel hánytam is. Teljes mértékben tudatában voltunk a következményeknek, úgyhogy legyetek szívesek az oltogatást amennyire lehet kerüljétek, nem hülye vagyok biológiából, csak egy picit megijedtem.


15/L


2012. ápr. 24. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, megengedem.
2012. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"óvszerrel védekeztünk, utána a barátom ellenőrizte az óvszert nem volt lyukas"


És akkor szerinted hogyan lettél terhes, elmondod?

2012. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mitől lennél? A többit csak beképzeled.
2012. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nyugi!!!

Az ilyen dolgokat, mint pl. hányinger, hányás, már attól is tudod produkálni, ha nagyon rápörögsz arra, hogy mi van, ha terhes vagy...

2012. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nincs semmi baj!Nem lehetsz terhes:)
2012. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

elnézést, de ellent kell, hogy mondjak kedves válaszolókkal ugyanis tudós vagyok, én több ízben módosítottam a spermiumot és végül kifejlesztettem egy mutáns spermát, mely nem csak egy irányba képes mozogni, hanem észreveszi az akadályokat és képes megkerülni azokat. Barátod volt az első akin teszteltem, úgy hogy talán terhes vagy...


na jó, bocs a trollkodásért, de úgy éreztem ezt muszáj volt, valójában NEM vagy terhes.

2012. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értékelem a humort.:D Köszönöm, ezek szerint picikét túl komolyan vettem.
2012. ápr. 24. 11:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem megy az a teherbe esés annyira egyszerűen, ha kellően elővigyázatosak vagytok, mindig ellenőrzitek az óvszert, nem lesz bajotok, nem kell szívbajoskodni, ne menjen az élvezet rovására:)
2012. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Természetesen nem. Ha előtte-utána nem tette be gumi nélkül.


A vérzést és a többi tünetet az idegesség, a szüzesség elvesztése körüli lelkiállapotok okozhatják. Nem vicc, a legtöbb lánynak, akivel beszéltem, késett vagy megváltozott a mensesze az első után. Nekem is. Szóval ne aggódj!

2012. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!