Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este 7-8órakor jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este 7-8órakor jött meg a mensim és most 12 kor vettem be a tabit ez a mensi első napjának számít még ugye? Most először kezdem el a tabit szedni! Tri Regolt szedek! Mikor szexelhetek kiegészítő védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Igen, ez meg az elso napnak szamit. Nyugi. Hogy mikor szeretkezhetsz, hat nem tudom.

En mindenesetre vartam egy honapot.

De nem tudom, majd lehet, hogy valaki tobbet tud segiteni.

2009. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is igy voltam, junius9-én kedden megjött olyan 11-12 óra fele.. szerdán tudtam csak kiváltani a gyogyszert. bevettem reggel 9kor a keddit ( mintha az 1. nap kezdtem volna) csak én hülye véletlen a hétföit vettem be, mert idözavarba vtam:D és igy szerdán reggel a keddit(azaz a hétföit), szerdán este a szerdait (azaz a keddit) csüt. reggel a szerdait, csüt. este a csüt.-it ( a pótlás miatt vettem be ennyit.. meg ugye a +1 az amit félre néztem napot..) és vasárnap már nem használtunk kiegészitö védekezést.. :S lehet korai volt. bár akkor végeztem a menstruácioval is, szoval kicsi az esélye, meg ennyi tabletta tuti meghozta a hatását.. :) meg beis potoltam.. hogy biztosra menjek, igaz ha azt vesszük 24. orán belül bevettem, szoval az 1.nap, bár sztem ezt nem igy számolják.. sajnos nem tudom azt mondani hogy neked is lehet igy mert énse lettem terhes, mert még nem tudom :D majd jövöhéten kiderül.. bár kétlem. :)szted baj hogy igy csináltam? huu bocsi a bonyolultságért.. Sok sikert kivánok a tablettához. és figyelj oda , szedd be az összeset amikor kell.. tudod..közel azonos idöben :) meg ha antibiotikumot szedsz akkor nincs hatása.. nekem most a 2. héten volt 1 kis barnás folyás.. utána néztem,. ez normális. meg fáj a cickom.:S lehet nö?:D
2009. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

huh jó bonyolult elkellet olvasnom vagy 2szer:D

De nekem nem olyan taboűim van amin napok vannak csak megvannak számozva..:)

2009. jún. 22. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem szamit, hogy napok, vagy szamok vannak rajta. A menstruacio elejen 1napot keshetsz, semmi baj nem lesz.

Enis voltam mar ugy. Nyugodtan szedjed, de rendesen, ne ossze vissza.

2009. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És így is védett az első naptól?
2009. jún. 22. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
állítólag 2 hét kell neki, h védjen. sztem azt várd ki, nemolyan nagy idő. és legalább nem olyan lesz utána az élményed h namost parázol h vajon hatott e már....
2009. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!