Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen érzés az amikor orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az amikor orgazmusod van?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert elég sokat vagyok 1ütt a barátommal napi szinten 3×4× de nm igazán hiszem h lett volna orgazmusom:(
2009. jún. 22. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Úgy érzed, mintha meghalnál... :) Megfeszül az egész tested, magadon kívül vagy, és szinte érzed, ahogy átömlik rajtad az a nagyon szuper frissítő érzés :)

21/l

2009. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nagyon nehéz leírni, ezt átélni kell.:D

Amúgy valami furcsa erős, bizsergős, csiklandós érzéshez tudnám talán hasonlítani.

2009. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én meg nem tudom megállapítani hogy az e..valami fura érzés bennem is van és ráng a testem és végig járja valami forróság de nem olyan hű de nagy mint amiket itt irnak ...hogy nem tudok magamról meg ilyesmi...

ugyhogy kíváncsian várom:D

2009. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nehéz leírni...én ugy tudnám megfogalmazni hogy minden jó érzés egyszerre...de az biztos hogy az egyik legjobb dolog a világon

24/f

2009. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hat...az egesz tested remeg a gyönyörüsegtöl, szinte kikapcsol az agyad es csak a pillanatnak elsz, minhta ujjaszuletnel,...es felnyögsz a forro erzestol, ami vegigfutotta a tested.

En ha nem vagyunk egyedul a parommal (ugy ertem, hogy a hazban, a szobaban persze egyedul), akkor a kezemet harapom, hogy ne legyek hangos...:)))))

2009. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm :) Lehetne még egy olyan kérdésem, hogy egy nő elmegy azt egy férfi érzi??
2009. jún. 22. 14:40
 7/10 A kérdező kommentje:
-valószinű, hogy a barátom vagy magam miatt nincs??? ááá biztos béna vagyok azért van :(
2009. jún. 22. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:
most hüvelyiről beszélünk vagy csiklóiról? Melyiket szeretnéd elérni?
2009. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mind kettő :P
2009. jún. 22. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, erzi a ferfi. Mar csak attol is ahogy megremegsz. :)
2009. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!