Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirena felhelyezése után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirena felhelyezése után tényleg várni kell 7-10 napot az együttlétig? Doki mondta, de a leírásban csak 24órát olvastam.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,az orvos is megmondta neked.
2012. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg azt mondta, hogy már azonnal hat, de inkább aznap ne szexeljünk, mert azért megbolygatta odabent.

Mellesleg nekem teljesen elmaradt tőle a mensim, és emiatt cisztám lett, most vetetem le, ha nem múlik el a ciszta, mehetek műtétre. Szóval azért nem olyan tuti, mint mondják.

2012. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Éppen ez az:nem az orvos is,hanem csak az orvos!A gyártó 24-órát ír és egyébként sehol nem találkoztam 7-10 napos leírással..
2012. ápr. 27. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a fogamzásgátló hatás miatt mondta a 7-10 napot, hanem azért, mert bármilyen spirál felhelyezése a nyálkahártya sérülését okozhatja, és ha sérül a nyálkahártya, akkor könnyebb összeszedni valamilyen fertőzést. Valószínűleg ezért javasolt pár napot.
2012. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mensi elmaradása okozta a cisztát? Bocsánat, hogy belekérdezek, de én is most készülök felrakatni, és annyira dícsérték, hogy semmi mellékhatása...
2012. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én másfél hónapja tetettem fel, nekem a doki azt mondta, hogy már aznap estétől véd (amúgy én azóta folyamatosan vérzek)
2012. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, hosszas faggatózás után azt mondta a doki, hogy a Mirénának van ilyen mellékhatása. Én is nagyon "örülök", mert sokat olvasgattam róla, meg a dokit is faggattam, és előtte nem mondta, hogy bármi baj lehet tőle.
2012. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért egy ciszta még nem a világ vége nem?Nekem is volt már eléggé előre haladott,de műteni akkor sem kellett,ezt kívánom az egyik kedves Válaszolónak is! Egyébként szerintem most is az van Nekem...de mindegy...

Kérdésem,hogy mitől lehet az,hogy valakinek teljesen elmúlik a menzesze ettől?Bocsi az offért,de próbálok most utánajárni ennek a Mirenának... Mert a sima spirált nem mindenki teszi fel szülés előtt...

Köszönöm!:)

2012. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!