Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor terhes lennék?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor terhes lennék? Barátommal menzi előtt 1 héttel voltunk együtt, megszakítással. Rá pár napra újra ugyanígy voltunk együtt...

Figyelt kérdés

Szinte nincs is előváladéka, nem élvezett belém.

Holnap kéne megjönnie, ma kicsit felnyúltam magamnak, és barnás folyás volt.. Lehet, hogy akkor holnap meg is jön?


2009. jún. 22. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg ma megfog jonni, ha mar barnas ott belul. De azert nem artana, ha vedekeznetek, mert becsuszhat konnyen a baba.
2009. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fogok felíratni tabit, mert nekem épp jó ez az idegeskedés...

Köszi a választ, várok még :)

2009. jún. 22. 21:05
 3/4 anonim válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy terhes...menzi előtt 1 héttel kicsi az esély rá!Nekem 2 napos barnázás után szokott megjönni...
2009. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2009. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!