Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb Fél éve szedek fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb Fél éve szedek fogamzásgátló tablettát. Azonban még nem jött meg! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
17 Éves lány vagyok fél éve szedek tablettát, rnedszeres szexuális életet élek! Mindig szombaton szedem be az utolso szem tabit és a 8 nap szünetben szerdán szokott megjönni még a délelőtt folyamán... Most szerda van és már délután még mindig nem jött meg... de mondjuk nem is érzem a jelét csak reggel görcsöltem egy kicsit! nagyon félek! az van a tájékoztatóra irva h a tablettamentes szünetben a 2-3 napon kell megjjönni na most nekem ma van már a 3-dik nap és ha ma sem jön meg? jahhj nagyon félek:S Segitsetek!
2009. jún. 24. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a szünet 7 napos. nem baj ha nem jön meg a 3. napon. a lenyeg h a szünetben megjöjjön.
2009. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tabi ellenére is szokott csúszni, azt vettem észre ha az előtte való héten rendszeresen keveset alszom, esetleg e mellé még alkoholt is iszom (nyaralás :-) ) akkor 1-2 napot szokott késni. Még nem kell félned, ha nagyon stresszelsz az is kihat rá!
2009. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én 4éve szedem,de az elején nekem mindig a 3.napon jött meg...aztán van,hogy a 4-en,de van olyan is,hogy az 5-en!!!semmi okod az aggodalomra!!!
2009. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az tényleg lényegtelen h a 7 napos szünetben mikor jön meg, az a lényeg h a 7 napban vmikor megjöjjön

de ugye azt csak elírtad h 8 napos szünet? mert az valójában 7 napos, és a 8. napon kell az elsőt bevenni.

amúgymeg nem minden tabletta véd az első szem beszedése után, van amivel várni kell 2 hetet, h védve legyél terhesség ellen. remélem eztis szem előtt tartottad.

2009. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem pontosan szeded be, akkor elcsúszhat másik napra a mensi. Ha egyáltalán nem jön meg, akkor van bibi. Tesztet kell csinálni.
2009. jún. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tuti nincs gáz :) én vasárnap hagyom abba, és csütörtökön szokott megjönni :) de volt h pénteken (5. nap) na akkor már énis paráztam kicsit, de nem érdemes:) minél többet rágod magad rajta annál tovább késik. legalábbis nálam :)
2009. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!