Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehet a terhesség jele?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a terhesség jele? Vagy csak felfázás?

Figyelt kérdés
másfél hete voltam együtt a barátommal. az elején nem védekeztünk (párszor bedugta), utána óvszerrel. (maximum előváladék kerülhetett belém.) azóta szúró érzést érzek az alhasamban. enyhe viszkető-csípő érzés érzek (most már kevésbé) pisiléskor. ez lehet felfázás? vagy a terhesség előjele? köszönöm a válaszokat
2012. máj. 9. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Felfázás, húgyúti fertőzés is lehet. Nekem is vannak ilyen problémáim. Figyeld meg, hogy a ciklusaid között érzed-e, ha igen, és nem múlik, akkor menj orvoshoz.
2012. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk orvosok. Az előváladék is tartalmaz spermát, de lehet felfázás is. Menj orvoshoz.
2012. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! még 10 nap kellene, hogy megjöjjön. a felfázásra azért gondolok, mert légkondis helyen voltam papucsban, sokáig.
2012. máj. 9. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy amíg nem használtatok óvszert, a barátod átadott neked egy fincsi nemi betegséget, ami nála tünetmentes, neked meg akár komoly bajokat is okozhat-> irány az orvos, ha kiderül valami, barátodnak is érdemes meglátogatnia egy dokit..
2012. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a menstruációm előtt egy hétig volt ilyen panaszom, elmentem a házi orvosomhoz, azttanácsolta, hogy várjak a következő menzeszig, és ha akkor is fáj, akkor nem egy egyszerű felfázás. Nem akarlak megijeszteni, remélem, hogy nem így van, csak gondoltam elmondom a tapasztalataimat.
2012. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!