Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem létezik még férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem létezik még férfiaknak való fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
De
2012. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesztelés alatt, forgalomban még nincs.
2012. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem,miért fáj az neked,hogy a nőnek "kell" fog.gátlót szednie.

A pasik feledékenyek. Nem bíznám rá a páromra a teljes fogamzásgátlást mert iszonyú szétszórt:D

20N

2012. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Majd azt mondom, hogy bevettem és tele ikrázom a méhedet :D.
2012. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

3-as!


Neked nem fáj, nekem fáj. Szívesen rábíznám a pasimra, mivel én nem szedhetek.


Egyébként van, de elbukott a teszten, így nem került forgalomba.

A hatásosságával nem volt semmi gond, viszont a tesztben résztvevő férfiak potenciazavarokra panaszkodtak. A vicc az, hogy a kontrollcsoport tagjai ugyanolyan mértékben, mint a valódi bogyót kapók.

Azaz a tabletta nem a hatékonyságon bukott meg, nem is a mellékhatásokon, hanem azon, hogy a férfiak pszichésen nem viselték el a tablettaszedést, úgy érezték, elveszítik tőle a férfiasságukat, holott nem okozott valódi (fizikális) potenciaproblémát.


28/N

2012. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
48%
Mivel a Nőknek kell mindenért szenvedni nekik semmi dolguk sincs csak h betegyék, ezért kijárna a szexért nekik is valami feladat... Nem csak nekünk:(
2012. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Aha! Mégis miért szenvedsz te meg?

Menstruáció? Ugyan.. Terhesség? A férfiak jelentős része bármit megadna, hogy annyira közel érezhesse magához a csöppséget mint az anya. Ha te ezt kínszenvedésnek éled meg, ne akarj gyereket.

Nekik semmi dolguk nincs csak, hogy betegyék?! Neked sincs sok dolgod azon kívül, hogy farönkként feküdj ilyen elven..

Erőteljesen kisarkítottad.

20N

2012. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért hármaskát szívesen elküldeném Afganisztánba havat lapátolni. Én személy szerint nem vagyok feledékeny, nálunk én intézem a közművek leolvasását, bejelentését, csekkek befizetését és minden mást, ami időponthoz van kötve (feleségem a feledékenyebb). Szerintem minden embernek meg vannak a maga értékei, és minden házasságban az adja a kapcsolat szépségét, h ki ehhez ért, ki ahhoz. Azt mondani, h a pasik feledékenyek, kb olyan, mintha azt mondanád, hogy a nők barna hajúak, szóval értelmetlen. Bocs, h így kiakadtam, de nagyon fölidegesítenek az általánosítások.


33F

2012. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

én is simán rábíznám a páromra, ugyanis "közös érdek"

Meg amúgy is én feledékenyebb vagyok sokkal mint ő...

2012. aug. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Általánosítottam volna? Nem. Azt írtam,hogy az Én párom feledékeny. Mielott kötekedni kezdenétek,nem ártana még egyszer-értelmezően-átolvasni a leírtakat.

20N

2012. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!