Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromixet szedek 2levéllel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromixet szedek 2levéllel beszedtem már. Normális ha a 6. Napon jön meg? Minda kétszer ugyan akkor jöt meg. De most nagyon kevés a vérzés mértéke és nem tudom hogy normális e.

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is mindig a 6.napon jön meg a Cypromixxel
2012. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,ha a 7.napon jön meg az is normális :) Aggodalomra semmi okod!
2012. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a nem normális, hogy ezt nem a nőgyógyászodtól kérdezed meg...

Miért félnek az emberek a nőgyógyásznak/urológusnak feltenni egy kérdést? Egy ilyen helyen megkérdezed, kielégítőbb válaszra számítasz és jobban megnyugszol tőle?

Beírta 2 ember, hogy normális, mert nekik is akkor, de mi van, ha az sem normális, ami velük történik? Ez más ilyen kérdésekre is igaz.

Az orvost csak javasolni tudom.

2012. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ezt a fajta gyógyszert szeded? Van vmilyen hormonproblémád?

Ugyanis ez a gyógyszer kizárólag fogamzásgátlás céljára nem adható.

2012. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!