Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtünk a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk a barátommal, csak 3-4 percre tette be, nem ment el bennem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem védekeztünk mert nem is szexnek indult csak egy kis "mókázásnak".Az értelmes válaszokat megköszönném.
2012. máj. 13. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
ez fáj -.-
2012. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Németh Bence18 válasza:
24%
igen lehetsz terhes sőőőt ha te felnyulsz magadnak attól is.... egyébként a móka és a demo szex ugyan az!!!!!!!!!!
2012. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen!!!!!
2012. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Húzzatok gumit, az istenért... Ha a srác beteszi, lehetsz terhes. Akkor is, ha csak egy pillanatra teszi be, akkor is, ha csak 3-4 percre, akkor is, ha végig, csak ejakuláció előtt veszi ki... Ha beteszi, lehetsz terhes.


Miért nem lehet gumit húzni, könyörgöm... Nem értem. Kb 200-300 Ft 3 db, talán nem bírja a pénztárcátok? Aki kíván téged, gumival is kívánni fog, ez nem lehet akadály.

És az nem kifogás, hogy csak mókának indult. Észnél kell lenned, mert ha bekapod a legyet, te leszel bajban, és nem a fiúd.

2012. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, az utolsó kommentelő válaszát és a másodikét összehasonlítva most akkor mi is van?

ha mégis lenne baj akkor hány órán/napon belül kell beszedni az esemény utánit?

2012. máj. 13. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Az igazság az, hogy nagyon kicsi az esélye annak, hogy terhes legyél attól, ha csak épphogy beteszi a fiú a péniszét, de a lehetőség megvan (!). Az előváladékban is lehetnek életképes ondósejtek, nem csak az echte spermában. Így, ha nagyon peches vagytok (épp akkor van peteérésed, és abban a pár percben a párod termelt előváladékot ivarsejtekkel), akkor igenis teherbe eshetsz. Persze annak, hogy minden így összejöjjön elég kicsi az esélye, de láttunk már karón varjút... Ezért írtam neked is, hogy HÚZZATOK GUMIT! Akkor nem lehet baj (jó, az óvszer sem 100%-os, egyik fog.gátló módszer sem 100%-os, de azért ne vegyük már egy kalap alá az óvszert meg a megszakított közösülést).


Az esemény utánit amúgy azt hiszem 48 órán belül kell bevenni (ebben nem vagyok biztos, sosem volt rá szükségem, MINDIG védekeztem, eleinte gumival, utána gyógyszerrel, most újra gumival, mert elegem lett abból, hogy mérgezem magam), de vényköteles, orvoshoz kell vele menni, és nem jó dolog, teljesen felborítja a hormonháztartást. Az a legjobb, ha nem kell használni. Azt meg hogy lehet elérni? HÚZZATOK GUMIT!


A 2-es válaszoló pedig egy vicces kedvű felhasználó. A kezedről ha bekerül az ondó, nem okozhat bajt. Tudtommal a spermiumok elpusztulnak a levegőn.

2012. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Évike147 ***** válasza:
az ondó nem csak akkor jön amikor elmegy, hanem a szex közben is, és ugyanakkora esély van rá, hogy teherbe eshetsz, mint ha benned ment volna el.
2012. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A 4-es (=6-os) válaszoló többnyire jó dolgokat ír, kicsit pontosítok.


Az eseményutáni tablettát 72 órán belül kell bevenni, de igaz, hogy ha az első 48 órában veszed be, akkor nagyobb a hatékonysága.


Pontosan: első 24 órában a létrejövő terhességek 95 %-át kivédi, 48 órán beül a 85 %-át, míg a 72. órában már csak az 58 %-át (=de ez is több, mint a fele).


Másik tévedés:


A spermiumok nem pusztulnak el a levegőn.


Gondoljatok bele: mi értelme lenne akkor pohárba mintát adni pl. termékenységvizsgálatnál?


Valójában az élettartamuk a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra, a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra.


Ebből az következik, hogy ha a spermás ujját beléd nyomja, elméletben ettől is teherbe eshetsz, mert nem pusztulnak el a levegőn.

2012. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. máj. 14. 20:06
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as: ne ezt nem tudtam :). Köszi!

4-es, 6-os voltam.

2012. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!