Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 fogamzásgátló elkezdése utáni 5. napon szeretkezéskor elszakadt a gumi és az 5 napi "védettség"-ben nem bízva a megnyugvás végett 72 órás tabletta lett beszedve. Szedhető e tovább a lindynette?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna 72 órás! Így együtt semmiképpen ne szedjed! A 72 órás egy nagy hormonlöket, meg még a fogamzásgátló, imádkozz, hogy ne legyen bajod!
2009. jún. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz semmi bajod, nyugi. A fog.gátlók olyan minimális hormontartalmúak, hogy a "löket" mellett az már semmiség. én a helyedben újrakezdeném a tabletta szedését egy következő levéllel, miután kivártad a 72 órás (Rigesoft? Escapelle?) után írt nem is tudom hány napot. addig óvszer, és óvatosabb aktusok, vagy pl. Patentex, Pharmatex lokális fog.gátló kúpok, hüvelykapsyula, hüvelytabletta, vagy együtt az óvszerrel, vagy magukban is biztonságosak, 4 órán át, 1-1 aktus erejéig. Ne aggódj, minden rendben van.
2009. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A "baleset" végül is már 1 hete történt és tovább lett szedve a fogamzásgátló. Most akkor már akkor végigszedjem ezt a levelet?
2009. jún. 27. 09:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Abba ne hagyd a gyógyszert a levél közepén!!! Szedd tovább. A lindynette 2 hét után már véd, nekem ezt mondta a doki. De hát minden doki mást mond. Én a helyedben ebben a hónapban gumival is védekeznék, mert ki tudja mi történt a szervezetedben, mennyire "veszett össze" a 2 gyógyszer.
2009. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!