Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másnak is ilyen rossz a SYMICIA?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen rossz a SYMICIA?

Figyelt kérdés
2 hete szedem,és azóta állandóan vérzek,most tényleg 3 hónapig vérezni fogok tőle állandóan,mert akkor tényleg véd a terhességtől,ha semmi szex nincs. Van valaki akinek ráment erre a kapcsolata?

2012. máj. 18. 20:52
 1/6 anonim válasza:
Szia, én kb másfél évig szedtem Symiciát, nekem bevált, védett a nem kívánatos terhességtől, csökkentette a vérzés mennyiségét és időtartamát és menzesz alatt nem voltak fájdalmaim, ami nálad jelentkezett panasz azt nekem a Lindynette 20 váltotta ki..de a párkapcsolatom nem ment tőle tönkre..
2012. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha 2 hete szeded, és vérzel az nem azt jelenti, hogy rossz. A vérzés egy mellékhatás. igaz, én másfajta gyógyszert szedek de én végig véreztem az első hónapot...
2012. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és együtt is voltunk már a 9. nap után úgy, hogy véreztem
2012. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát nekem a symiciára majdnem ráment a kapcsolatom...

az egy dolog, hogy borzasztó rosszul voltam tőle, értsd fejfájás, hasfájás, sőt, epegörcseim voltak, de olyan durvák, hogy többször ügyeletet kellett hívni...

viszont olyan szinten kifordított önmagamból, hogy utólag visszanézve nem ismerek magamra. hisztis lettem, undok, befordult, állandóan ideges voltam, kötözködtem, hangulatingadozásaim voltak, egyik percben a keblemre tudtam volna ölelni a világot, másikban meg meg tudtam volna csapni valakit. barátom egy idő után nagyon nehezen viselte ezt, és nagyon sokat veszekedtünk. végül 3 hónap után, miután lejárt, váltottam, és lyndinette-et szedek, és az összes rossz tünet elmúlt! nem azt mondom, h tuti szar a symicia, de az én szervezetem nagyon rosszul fogadta.

2012. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én a második levél végén járok a Symiciával. az első két hétben én is véreztem, de nagyon minimálisat. és aztán egyik reggel felkeltem és ostorcsapás szerűen elmúlt. azóta is szedem és semmi problémám nincs vele. annak ellenére, hogy ez az első gyógyszerem szerintem nagyon eltalálta a doktorbácsim:) úgyhogy kitartást!!!
2012. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 1,éve szedem, nekem sincs semmi bajom tőle. Szerintem egyén,és nem gyógyszer függő,h kin milyen mellékhatás jelentkezik. Nekem bevált :)
2012. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!