Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belarát szedek már régóta!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belarát szedek már régóta! Most először fordult elő velem, h a levél első hetéből kimaradt egy szem! Nem tudtam 12órán belül pótolni, így másnap a következővel együtt pótoltam! Meddig szükséges a kiegészítő védekezés ilyen esetbe?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, ha nem sikerült 12 órán belül bevenned, akkor már nem is szabad...kiegészítő védekezés meg szerintem kb. 2 hét
2012. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, hát te ennél a kérdésnél is kudarcot vallottál.. :D


Kérdező: jól tetted, hogy bevetted mindkettőt, hiszen így kell cselekedni ilyen esetben, írja a betegtájékoztató is. 1 hét kiegészítő védekezés kell!

2012. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tájékoztató szerint 12 órán belül kell pótolni ha elfelejtetted bevenni, nem tudom mi a probléma
2012. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit talán megtanulhatnál értelmezni is egy pár mondatból álló szöveget:


"

Ha a kihagyott idő több mint 12 óra, akkor a Belara fogamzásgátló hatása már nem biztos. Ebben az esetben vegye be azonnal az elfelejtett tablettát, és folytassa a Belara szedését a szokásos módon. Így akár az is előfordulhat, hogy egy nap alatt két tablettát kell bevennie. Ilyen esetben a következő hét napon át kiegészítő mechanikus fogamzásgátlási eljárást (pl. gumióvszert) kell alkalmaznia. Ha ezen hét napos időszak alatt elfogyna az éppen használt cikluscsomag, akkor azonnal kezdje el szedni a tablettát a következő Belara cikluscsomagból, azaz nem szabad szünetet tartania a két csomag között (hétnapos szabály). Valószínűleg nem lesz normális megvonásos vérzése, amíg a következő csomag tabletta el nem fogyott. De az új csomag szedése közben fokozódhat az áttöréses vérzés vagy a pecsételő vérzés."


(A betegtájékoztatóból másoltam!)

2012. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elfogadom amit írtál, csak azt nem értem miért kell rögtön ilyen támadó stílust felvenni? azért mert nem ismerem a 120 fajta fogamzásgátlóból ezt a nevűt? ha hiszed ha nem, van olyan fogamzásgátló tabletta ami úgy működik ahogy írtam
2012. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert a saját kérdésemnél is próbáltál okoskodni, több-kevesebb sikerrel (inkább kevesebb).

Tényleg nem értesz hozzá, de akkor minek írsz??


És igen, mivel különböző gyógyszerek vannak, ne írd már be válasznak azt, hogy egy másik tabinál hogy kell ezt csinálni... Mert ennél meg nem így kell.

Ha segíteni akarsz, legalább csináld már normálisan...

2012. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ráadásul még a 2. válaszodban is magadnak adsz igazat, amíg utánanézhettél volna annak, hogy hogy hogy is van ez ennél a tabinál.


Az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik?..

2012. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de az h lehet h ha 1szem kimarad már nem is vagyok védett? ez tényleg így van szerintetek?
2012. máj. 20. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!