Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól enyhülni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól enyhülni fog a fájdalom?

Figyelt kérdés

a menstruációm 2. napján olyan szinten görcsöl a hasam hogy 10 szer leizzadok félóra alatt folyamatosan hányok a fájdalomtól sírok remegek sokszor majdnem el is ájultam. kb semmilyen fájdalom csillapító nem hat vagy csak nagyon kicsit enyhíti még a legerősebbek sem jók még nem voltam nőgyógyásznál de most már el kell mennem mert nem bírom ezt a fájdalmat sokan mondták hogy valószínűleg fel fog írni fogamzásgátlót és attól majd enyhül ez az egész van/ volt valaki ilyen helyzetben? tapasztalataitok le tudnátok írni, mert nagyon kíváncsi lennék hogy mit lehet ezzel kezdeni

nagyon rossz



2012. máj. 19. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz igen a fogamzásgátló tabletta enyhíti a menstruációs fájdalmakat saját tapasztalat amikor nem szedtem én is görcsöltem és amióta szedem (igaz nem ezért) azóta egyáltalán nem fáj...

19/L

2012. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen, nagyon sokat fog segíteni, meg fogsz lepődni, hogy jé, alig fáj
2012. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fájt, egyszer mentők vitt el,és rengeteg görcsoldót kaptam infúzióba.. :S


3. levelet szedem a Volina nevű tabiból, az első megvonásos vérzésem még kicsit fájdogált, de a 2.-nál már semmit sem éreztem, illetve annyira kevés volt, hogy az 1-2. napon elég volt a normál tampon, a következő 3 napon pedig a mini tampon 2 nap alatt sem telt volna meg.


Szóval nekem bejött, eddig csak pozitív mellékhatásokat tapasztaltam :)

2012. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen remélem is hogy hatni fog mert bele pusztulok ha még sokáig ki kell bírnom :S
2012. máj. 19. 22:51
 5/13 A kérdező kommentje:
egyszer hozzám is kihívták a mentőket de nem akartam bemenni a kórházba csak adtak egy injekciót ami nagyon erős görcs oldó volt és meg is lepődtek hogy utána is csak fél órával kezdett hatni nálam mert ez elvileg 5 perc után kellett volna hogy hasson
2012. máj. 19. 22:53
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is az ájulás határán voltam általában annó, és bár nem emiatt, de elkezdtem szedni, és most konkrétan alig fáj. Komolyan, van, hogy szinte meg is feledkezek róla, hogy megjött, mert alig vagy egyáltalán nem fáj.

De ha fiatal vagy, és esetleg nem akarják felírni, nekem az apranax nevű gyógyszer bejött.

2012. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát 17 éves vagyok remélem hogy 17évesen már fölírják

nem tudom azt se hogy a nőgyógyászati kezelés hogy zajlik eléggé félek is az egésztől ezért is húztam eddig h elmenjek de már nem bírom :S

2012. máj. 19. 23:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, nemfog fájni a vizsgálat, meg sem érzed. Csukd be a szemed, és gondolj majd valami másra. Ha közben beszélgetsz a dokival, még kevésbé fogsz rá gondolni.


Amúgy nekem 16 évesen írták fel, pont a 17. szülinapomon kezdtem el szedni.

2012. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát akkor csak fel fogják írni :) anyának az egyik ismerőse ajánlott egy nő nőgyógyászt és elvileg nagyon rendes remélem hogy tényleg az mert ha valaki kedves és nem begyepesedett sokkal könnyebben feloldódok :)
2012. máj. 19. 23:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Hormonhiány is lehet, ez enyhülni fog ahogy nősz.


Rendszeres szex is segíteni szokott (csak ha jó).

2012. máj. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!