Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak ha ki szakadt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ki szakadt?

Figyelt kérdés
A menstruáció utolsó napjaiban voltam, és lefeküdtem a barátommal, de elszakadt a gumi.. sajnos nem volt sem esemény utánink, és fogamzásgátlót sem szedek.Ez három napja történt, még nem mondtam el anyának.

2012. máj. 21. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha 3 napja történt, csak imádkozni tudsz. De miért nem jutott eszedbe előbb gondolkodni, neadjisten 3 napon belül, hogy valamit tenni is lehetett volna?? Az meg, hogy "nem volt esemény utánink"... Szerinted kinek van? A nők tartanak otthon ilyet a házipatikában? Hát nagyon nem, be kell menni az ügyeletre, és ott felírják a receptet, senki nem fogja az öledbe pottyantani..
2012. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
imádkozzál.
2012. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
"kiszakadt"
2012. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az esemény utánit 3 napon belül kellett volna bevenni, szóval most már semmit. Továbbra is védekezzetek, tesztelned akkor érdemes, ha késik (Murpy törvénye miatt késni is fog...).


Esetleg a neveken gondolkozhatsz.

2012. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Talán venni kellett volna esemény utánit.


De így imádkozhatsz, hogy ne ess teherbe..

2012. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mire való a cellux...
2012. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Orsi_ válasza:

Szerintem végy erőt magadon, és ha lesz ebből az eseménybél baba, ha nem, mindenképpen beszélgess anyukáddal egyrészt a kapcsolatotok komolyságáról, másrészt a védekezésről, hogy ő mit tapasztalt, mit ajánl, harmadrészt pedig az aggodalmaidról. Én úgy látom, hogy itt a neten gyakrabban kapsz céltalan támadásokat, mint azt, amire az adott helyzetben szükséged van. Bár imádkozni szerintem mindig érdemes, kétlem, hogy ezt mindenki komolyan gondolta az előttem szólók közül.

Orsi

2012. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nőgyógy. ügyelet, esemény utánit kellet volna íratni, nade a volnával nem jutsz messzire...

A menstruáció végén aránylag pici az esély teherbe esni, de nem lehetetlen.

Szerezz be terhességi tesztet és figyelmesen olvasd el az útmutatót és szakszerűen használd majd!

2012. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívj el egy cigit!
2012. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is jártam már így. Pont a mensi végén szakadt ki a gumi. Mi elmentünk a nőgyógyászatra. A doki azt mondta, hogy nem lehetek elvileg terhes. Mi kiváltottuk. Utána egy héttel megint megjött. Méreg.
2012. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!