Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A cypromix az első fél évben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cypromix az első fél évben mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
5hónapja szedem és az érdekelne h a fél év alatt amíg szedem kisebb e az esélye h teherbe essek?

2012. jún. 2. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én régóta szedem 2 hét szedés után hat és nem leszel terhes.
2012. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze hogy kisebb, arra találták ki. egy hónap után nem kell egyéb védekező eszköz, ha jól szeded, véd.
2012. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagyis elvileg 1 hét is elég neki, de azért szokták javasolni az egy hónapot kivárni.
2012. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
max holnapután meg kellene hogy jöjjön, ilyenkor a melleim megduzzadnak és fájnak, keményebbek, de most semmi...ezért most kicsit beparáztam...vagyis nagyon
2012. jún. 2. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyan, ha rendesen szeded nem csökken a hatása. kivéve ha mondjuk szedtél valami gyógyszert ami csökkenti a hatását. (?), vagy, a tabinál is meg van az az elenyésző százalék, hogy teherbe eshetsz.
2012. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak fájdalomcsillapítót szedtem...kefalgint többnyire, egyszer advilt, és max egyszer algo pirynt
2012. jún. 2. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak az első fél évben biztonságos. Tovább még indokolt esetben sem szabad szedni, mert egy marha nagy hormonbomba.
2012. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és a fájdalomcsillapítók miatt lehet valami gond? mondjuk a fejfájásomat sztem a gyógyszer okozza...muszáj néha bevennem mert megzakkanok
2012. jún. 2. 15:20
 9/9 Vica2092 válasza:
Kedves első kommentáló biztos vagy te ebben?Mert engem is érdekelne...méghozzá pont az h menyi idő után hat a tabi h elég e neki 2 hét vagy kimondottan ki kell várni azt az 1 hónapot?
2012. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!