Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segít még az esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít még az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

Pasimmal lefeküdtünk de sajnos kiszakatt a gumi, későn vettük észre és 100%osan belém élvezett! Ez olyan vasárnap éjfél után 1 körül történt! Ma sajnos nem tudok hozzá jutni tablettához de holnap(hétfőn) szerzek! Nem késő??? :O mert végülis azért 72 órás! És segít? Nem akarok terhes lenni!!!És mielött bemegyek ügyeletre nem kell felhívni? Vagy csak simán bemegyek és közöljem amit akarok? Nagyon fontos!:(

15/L



2012. jún. 3. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem késő,kb 14órája történt és holnap beveszed.Be kell menni az ügyeletre és ott megmondod, hogy esemény utánira van szükséged,kapsz receptet és olyan 6ezer ft-ba kerül a gyógyszertárba.
2012. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Holnap hétfő lesz, akkor már ne az ügyeletre menj!

Akár háziorvos is felírhatja. Vagy bármelyik nőgyógyász.

2012. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahh ink maradok a kórháznál :) holnap délelőtt sürgősen be megyek és irattatok magamnak! :)
2012. jún. 3. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Gyerekről a képeket majd várom, ha lesz.

2012. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minél előbb veszed be, annál nagyobb az esélye, hogy hat.

Szóval én inkább megpróbálnék még ma eljutni dokihoz.

És tanuljátok meg használni az óvszert.

2012. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell egy 15 éves kislánynak szexelni.. most akkor ez szombat éjjel történt? mondjuk nekem már az furcsa hogy mit keres egy kislány éjjel a barátjánál..holnap bevenni szerintem felesleges,már nem hinném,hogy hatni fog
2012. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ajjj most miért kell megijeszteni? azért mert 15 éves? csak gratulálni tudok.

egyébként természtesen hatni fog, tapasztalatból mondom, azért 72 órás. felesleges ráparázni. a barátoddal meg beszéljétek meg hogy az aktus előtt vegye ki és akkor garantáltan nem lesz baj, ha kiszakad akkor sem!

2012. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aktus előtt vegye ki? Hát te sem jártál be biológia órára, ha ilyet mersz leírni. És még mi hülyítjük. Hány éves vagy?
2012. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: A előtted író úgy értette, hogy GUMIVAL szexeljenek, de úgy is vegye ki előtte. Elég egyértelműen írta szerintem.


Utolsó előtti: Az hülyeség, hogy be se vegye, mert úgy se hat.

Viszont azzal nem ijesztgetni akartam, hogy minél előbb veszi be, annál nagyobb esélye van, hogy hat. Ez ugyanis tény.

Első 24 órában még 95%, hogy hat, utolsó 24 órában már csak 65%!

2012. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha elmenne nőgyógyászhoz,és utána nézne akkor tudná,amúgy az első 12 órában van 95%os esélye,hogy véd,ezért írtam,hogy felesleges,de nyilván elmegy dokihoz,aki majd megmondja,nem ijesztgettem,csak leírtam a tényeket.
2012. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!