Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van-e olyan hogy még nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan hogy még nem volt meg a menstruációm és az elött lefeküdtem valakivel de nem tudom h védekeztünk-e, és most megvan akkor terhes lehetek? Sürgös választ kérek köszönöm.

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 22:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyrészről nem tudom mennyi idős lehetsz, de max 12-13.

Két okból: 1. a menzesz kb ekkor jön meg, 2. akkor tanultad volna biológiából a következő(ke)t:

1. akkor kezdesz menstruálni, amikor a tested "felkészült" arra, hogy gyermeked legyen, tehát biológiailag érett vagy rá, de nem úgy, ahogy sokak most gondolnák.

2. dolog amit az első pontban leírtam, de annak, hogy egy magyar lány ennyi idősen teherbe essen, nulla az esélye, azért, mert oké, hogy a tested azt "gondolja" hogy igen felkészült vagy rá, a méhed és más egyebek sem bírnák el a terhességet. Egyrészt mert nincs mibe beágyazódjon rendesen a megtermékenyített petesejt, másrészt pedig mert még ennyire nem fejlett a szervezeted.


Bár ha ilyet kérdezel, akkor lehet, hogy nem ezzel kéne még foglalkoznod, hanem egyenlőre ESETLEG körülnézni a világban.

Nőjj előbb fel, tanuld meg az alapvető dolgokat, és utána kezdj bele egy kapcsolatba is, ha már tisztában vagy a dolgokkal TELJESEN!!!

2009. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jajj köszi a választ már értem ...én marha...bocs csak most fogom fel ha meg van és meg jött akkor nem lehetek az..:S oks értem bocsííí
2009. júl. 1. 22:44
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
kezdjük ott, ha akkor 15 voltál, most 16 vagy, és mivel olyan nagyon rég történt, hogy már nem emlékszel, hogy védekeztetek-e, gondolom ha terhes lennél az már réges-rég látszódott volna...
2009. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ha akkor 15 voltäl..most meg 16 akkor valoszinü nem vagy terhes mert mär megszületett volna a gyerek!!!...
2009. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igen de 15 -évesen még nem volt meg és anyukámnak is 16 évesen jött meg... de elöször jött meg 2009.juni.11.én és akkor ha meg jött nem lehetek az vagy igen..?
2009. júl. 1. 22:47
 16/23 anonim válasza:
nyugodj neg terhes nem lehetsz az biztos és az utcsóra vissza térve ha pl május 30.án feküdt le a bartjával és júni 1.én van a szülinapja akkor nem oylan sok idő telhetett el már bocsy...nyugodj meg nem lehetsz terhes az tuti
2009. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Oks..:/
2009. júl. 1. 22:48
 18/23 anonim ***** válasza:
64%

Édesek vagytok, ahogy segítetek neki... Lehurrogni mindenkit.. az megy:)


Kérdező: Nyugodj meg, nem vagy terhes.

2009. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
azt 'bocsi'-nak írjuk,nem 'bocsy'-nak.....
2009. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy lehet,hogy 15 évesen nem menstruáltál?Mostanában már mindenkinek 12-13 évesen elkedződik :S

Amúgy meg még nem volt meg új feküdtél le valakivel és gondolod rá 1 évre mikor megjött,addig várakozott a kis sperma,hogy terhes legyél?:D nem értem a kérdésed,ennyire nem lehet valaki tudatlan,vagy ha igen,nem neki való a sex.NEM lehetsz terhes,főleg ha azóta megjön.De inkább nézz utána hogy hogy lesz a gyerek és hogy hogy kell védekezni stb,addig meg ne feküdj le senkivel,ha ennyire tudatlan vagy.

Na most jöhetnek a leszavazások,de nem tudtam másképp fogalmazni.

2009. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!