Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a véleményetek az Escapelle fogamzásgátlóról? Használt?

Figyelt kérdés
Akik már vettek be escapelle fogamzásgátlót! Használt??? Szal nem engedett teherbe esni?

2012. jún. 5. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is az Escapelle nem fogamzásgátló, hanem esemény utáni tabletta, amiről jó ha tudod, hogy fél évben egyszer vehető be!

Egyébként nálam ez abszolút bevált, semmi mellékhatása nem volt, amikor bevettem. Egyszer egy "baleset" után másik félét írt fel a doki, és az kikészített, egy jó hónapig úgy éreztem magam utána, mint egy agyontömött liba, és híztam is. De az Escapelle-nél nem volt ilyen, szóval ezt ajánlani tudom, bár az ára elég borsos.

2012. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én tegnap délelőtt vettem be...de semmi nem történt... mármint semmi mellékhatást nem érzek! :/// és az befolyásolja a hatását h nem vízzel hanem colával vette be?
2012. jún. 5. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!