Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű? Tapasztalatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű? Tapasztalatok? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Nagyon migrénes vagyok és nőgyógyászom szerint először érdemesebb lenne kipróbálni a hüvelygyűrűt, mert nekem nem ajánlja a fogamzásgátló tablettát.

Én még nem nagyon hallottam erről a módszerről. Az érdekelne, hogy kinek hogy vált be? Van valamilyen kellemetlen következménye?

Nem lehet rosszul felrakni? Biztos, hogy fent marad? Páromat nem fogja zavarni?

Párom sokszor szokott úgy kényeztetni, hogy ujjaz..(mert én azt nagyon szeretem) amikor éppen hevesebben csinálja nem lehet hogy véletlenül "kiszedi" nekem? Akkor még újra vissza lehet tenni?

És még ami érdekelni, hogy orvosom szerint a mensi végén helyezzem fel, de neten mindenhol azt olvasom, hogy az első nap kell felhelyezni..kire hallgassak?

Orvosom szerint felhelyezést követő 10 nap után véd. net szerint az első hónapban nem véd.

Elnézést a sok kérdésért, de nagyon hálás lennék ha válaszolnátok!



2012. jún. 6. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A hüvelygyűrű is hormonos, igazából migrénnel azt sem szabadna használni. Vagyis erősen nem ajánlott.

Oké, hogy alacsonyabb a hormontartalma, de attól még van.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

A mellékhatásai ugyanazok lehetnek, mint a tablettának.

Ha a párod érzi szex közben, akkor maximum három órára ki lehet venni egy nap.

Menzesz alatt kell felrakni az elsőt, igazából nem sokat számít, hogy hanyadik napon.

Első két hétben azért érdemes védekezni máshogy is a biztonság kedvéért.


Egyébként Nuvaring a neve, neten fent van a tájékoztató.

2012. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aurával járó migréned van?
2012. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Front érzékeny vagyok és akkor migrénes fejfájás gyötör.
2012. jún. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!