Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Többször olvasom itt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször olvasom itt, hogy azt írják, hogy a fogamzásgátlónak kell 3 hónap, h teljes védelmet nyújtson. De mások azt mondják, egy hónap után már tuti védett az illető. Most akkor mi igaz? ( Én egy hónapot vártam csak).

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
aki 3 hónapot mond az lökött...1 hónap teljesen elég a védelemre!
2009. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapot vártál az pont a megfelelő idő. Én is annyit vártam. És hülyeség az h 3 hónapot kell várni amikor a betegtájékoztatóra kb 10 nap van írva, h utána már véd. De azért érdemes megvárni az első menstruációt a biztonság kedvéért, ez az 1 hónap. Szal pont jól csináltad.
2009. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az 1 honap elég.
2009. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hónap olyan tuti nincs. vanolyan ami már az első szem után véd, de a max az 1 hónap, míg megjön az első menzeszed a tabival.
2009. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt 10nap.
2009. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
az én gyógyszerem tájékoztatójában az volt hogy ha menstruációm első napján kezdem el szedni a fogamzásgátlót (a legeslegelsőt) akkor az első naptól kezdve véd. azért vártam vele 1hónapot. de a 3hónap tényleg hülyeség...
2009. júl. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hónap a bogyó megszokásához kell, nem a védettség kialakulásához.
2009. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. júl. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!