Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet megvariálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megvariálni a mensit a 3 fázisú fogamzásgátlónál? Milligest-et szedek.

Figyelt kérdés

Konkrétan az a helyzet, hogy ha nem ügyeskedem valamit, akkor nyaraláson fogok menstruálni..

A házi orvosom azt mondta, hogy ennél nem lehet olyat csinálni, mint az egy fázisúnál, hogy szedem tovább, nincs szünet. A tájékoztatóban viszont volt, hogy ha "elfejetettem bevenni és kevesebb, mint 7 szem maradt, akkor szedjem tovább".

Most akkor hogy variáljam meg? Hagyjak le pár szemet a következő két levélből, vagy ne tartsak szünetet?



2012. jún. 11. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
az én alaplapom 12 fázisú, mit szólsz ehhez?
2012. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3fázisút nem tudsz megvariálni,csak 1fázisút...
2012. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és kihagyni ne hagyj ki belőle,mert nem szabad.Ha nem akarsz menstruálni nyaraláson,akkor nem tarasz szünetet,hanem szünet helyett folytatod a következő levéllel.
2012. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel ilyet nem tudsz. A menstruáció után lehet közvetlenül "játszani" vele, hogy 1 nappal később veszed be mint kéne, és akkor majd eltolódik, heteket nem lehet tolni rajta akkor sem.
2012. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na pont olyat nem szabad játszani h egy nappal később veszi be. Ha már az elsőt nem időben veszi akkor az egész hónapot ki kell hagyni. "A tablettabevételének elmulasztása esetén csökkenhet a fogamzásgátló hatás-legfőképp, ha ezáltal a gyógyszerszünet hosszabodik meg." Pontosan ezt írja a betegtájékoztató. Itt van a kezemben. Én is ezt szedem. Csak el kéne olvasni néha h mit szedsz be meg mit kell róla tudni.

Am nem is értem h 1 PASI miért ír ide. Nagyon érthet hozzá.

Max annyit tehetsz h nem tartasz szünetet, de ez a testednek sem jó és jelentkezhet (igen nagy valószinűséggel) pecsételő vérzés. Tehát a rendes, kiszámítható ciklus helyett lesz egy kiszámíthatatlan hol vérzel hol nem dolog

2012. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felhívtam egy nőgyógyászt itt a sok ellentmondó válasz miatt.. Azt mondta, hogy olyat tudok még csinálni, hogy egy következő levélből az utolsó fázis gyógyszerét tovább szedem..

Erről valakinek tapasztalat?


És köszönöm a válaszokat! :)

2012. jún. 11. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!