Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes úgyh, h használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes úgyh, h használtunk óvszert?

Figyelt kérdés
szűz vtam még, kb 3 napja késik a mensim.
2012. jún. 13. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
ja, ha kiszakadt.
2012. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nielindi ***** válasza:
100%
ha nem szakadt ki, rendesen használtátok, nem "csak 10 percig volt bennem és utána használtunk gumit" játszottatok, akkor nem.
2012. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Az ovszer 97%-ban biztosan ved.

Hany eves vagy? Ugyanis a lanyoknal a mensi csak a huszas evek elejere vagy közepere all be rendszeresre es kiszamithatora. Plusz a holdhonapokat is nezni kell.

2012. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nyúlkált beléd "cuccos" kézzel, nem csúszott le a gumi, az aktus ELEJÉTŐL kezdve használtátok a gumit és nem szakadt ki, akkor nem valószínű.

Hány évesek vagyok? Csak kíváncsiságképp.

2012. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Az első szexuális élmény sokszor befolyásolja a ciklust, a barátnőmnek az első szex után totál rendszertelen lett pl.
2012. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2012. jún. 13. 13:49
 7/10 A kérdező kommentje:
és nem szakadt ki
2012. jún. 13. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
17 évesen ilyen ostoba vagy.. de most komolyan. Tudod te mire való az óvszer egyáltalán?
2012. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell le fikázni , ha rendesen használtátok akkor nem leszel terhes , a 3 nap meg nem vészes .37/F
2012. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak még nem állt be a menzeszed. Ne oltogassátok szegény, ő felelősségteljes és igen is van olyan, mikor gyári hiba miatt, vagy valami gyökér miatt van egy kis mikro lyuk a gumin.Konkrétan nekünk is egyszer előfordult és a gumi,nem hasadt végig, tökre rendben volt, csak valaki kiszúrta. Szerencse volt, hogy megnéztük vízzel, mert akkor most nem tudom, hogy mi lenne. Úgyhogy van ilyen is, én úgy tudtam, hogy ha van egy kis lyuk a gumin, akkor az végighasad, mert a latex az hasad, de hát na... DE visszatérve nem hiszem, hogy ez lenne nálatok a helyzet, de sztem inkább kezdj el tabit szedni, persze annak is,ha előírás szerint szeded vannak kockázatai.
2012. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!