Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló mikortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátló mikortól kezd el hatni?

Figyelt kérdés
Az első levélből még 4 kapszulám van hátra, tehát több mint 3 hete szedem. Ilyenkor már véd vagy még várjunk?
2012. jún. 14. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szoktad elolvasni a betegtájékoztatót, mielőtt elkezdesz szedni egy gyógyszert? Abban minden le van írva... És valószínűleg az orvos is mondta, amikor felírta Neked, csak épp nem figyeltél...
2012. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is azt kezdtem el szedni. Papírom első héttől kezdve írja, valami hasonlót olvastam. Nekem csak szabályozás végett kell, mert nem lehet gyermekem, de mindenképpen várd ki ezt az első levelet, biztos ami bizti :)
2012. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!