Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most miért nem jön meg?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem jön meg?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18-éves vagyok,és fogamzásgátlót szedek. Azért kezdtem el szedni,mert nekem nagyon nagyon rendszertelen a menstruációm,és az orvos azt mondta hogy a fogamzásgátló helyreteszi.

(féléve veszítettem el a szüzességemet,azóta is van barátom,szóval most ez a gyógyszer jól jött...)

kb 4hónapja szedem. most jönne az 5. hónap. Symicia a neve a gyógyszernek. 21-napig kell szednem,utána 8-nap szünet,és ebben a 8napban kéne megjönnie. Mindig megjött,más más időpntokban... 1-2napig tartott,nagyon halványan. Holnap kéne beszednem a gyógyszert,de még mindig nem jött meg,és nem is érzem úgy magam,mintha megkéne jönnie... értitek. :S most...terhes vagyok?! vagy,valami bajom van? voltam orvosnál ( házidoki... mert ha most elmegyek nőgyógyászhoz,kb 3hét múlva mehetnék vizsgálatra...) azt mondta szedjek más gyógyszert,és nem lesz így,de azért most megkéne jönnie. Mit tegyek?! Köszönöm..



2012. jún. 15. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
MI az, hogy 3 hét múlva mehetnél vizsgálatra? Ezt nem értem. Szerintem nem vagy terhes gyógyszer mellett, de oka van annak, hogy nem menstruálsz. Mindenképp menj el most nőgyógyászhoz, ne 3 hét múlva. Ő tudni fogja mit tegyél.
2012. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes. nekem is volt ilyen, másik tabletta mellett, hogy csak akkor jött meg, amikor már szedtem a következő levelet. Ezek egyébként is csak pecsételő vérzések voltak (szerintem)

A nőgyógyászodnak mindenképp mondd meg, amikor új gyógyszert kérsz, de én nem aggódnék...

2012. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mert időpontot kell kérni,és mindig sokan vannak. elmegyek oda,időpontot kérek. 2-3hét múlvavizsgál meg,mert csak akkora tudnak időpontot adni :S de ha most egyáltalán nem jön meg,akkor ne szedjem tovább?
2012. jún. 15. 13:41
 4/14 A kérdező kommentje:
De nekem megszokott jönni. mielött bevenném a gyógyszert,és akkor múlik el ha már szedem. gondolom azért csak pár napos a menstruációm,és azért halvány. Nem?:S
2012. jún. 15. 13:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Magánrendelés. Nekem megérné a lelkinyugalmam érdekében, másrészt ha tényleg terhes vagy a magzatodnak nem tenne jót ha szednéd a fogamzásgátlót. Mindazonáltal nem vagy terhes szerintem, de ha élsz nemi életet mindig meg van rá az esély.
2012. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
életembe 2x voltam nőgyógyásznál... most ciki,ha nemtudom mi az a magánrendelés?:D vagy,azt hogy kérjem?! :$
2012. jún. 15. 13:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki.

A magánrendelés az amikor ugyanúgy elmész nőgyógyászhoz, de ő nem tb alapon (egészségbiztosítás) fogad, hanem a magánrendelésén. Ergo ő mint orvos letudja a 8 óra munkaidejét a kórházban, ezért az államtól fizetést kap. A nőgyógyász tipikusan az az orvos, aki a munkaideje után, úgymond a szabad idejében is rendel, de ezt te mint beteg fizeted, nem az egészségbiztosító. Nálunk kb ez vizsgálatonként 10 000t jelent.

2012. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
10000 ft? nem írom azt,hogy szegény vagyok,mert nem,de nincs 10000ft-om...tényleg nincs,és kitől kérjek? barátommal együtt élünk,próbáljuk beosztani a pénzt de sose marad egy tizes fölösbe... anyum meg súlyos beteg,minden pénze ilyenekre megy el. :S ááh. elmegyek most időpontot kérni,megnézem mikorra adnak. még van egy nap,lehet megjön,hát kitudja...lehet szerencsém lesz,és meglátjuk.:/ köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 15. 14:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha időpontot kérsz mondd el a problémád, hátha előre vesznek.
2012. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
most voltam wc-n. :$ és megjött ^^ annyira szerencsés vagyok :) köszönök mindent. de azért elmegyek nőgyógyászhoz,és időpontra elmegyek,megkérdezek tőle mindent :)
2012. jún. 15. 14:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!