Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor szabad szeretkezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor szabad szeretkezni?

Figyelt kérdés
17éves vagyok, de még nem jött meg a menstruációm, de barátommal szeretkezni szeretnénk, legalábbis tervezzük. Ilyenkor szabad ezt? Kell védekezni? Nem nagyon vagyok tapasztalt a témában. Köszi a válaszokat.
2009. júl. 5. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Mármint még soha nem menstruáltál?

Akkor inkább egy nőgyógyász kellene, nem feltétlen a szex.

2009. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 17 évesen még nem menstruálsz, akkor ott valami gond lehet! Én inkább elősször egy nőgyógyászt keresnék fel, hogy kivizsgáljon!Lehet hogy ad is valami gyógyszert hogy megjöjjön, meg jó alaposan meg is vizsgál, mert lehet, hogy szervi elváltozások miatt nem jött meg eddig. Ultrahangra is biztos elküld. Szerintem addig ne szexeljetek! Anyukád nem szólt még, hogy eddig nem jött meg?
2009. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ehh,17 évesen még sose volt meg?! Mindig azt mondtam hogy de jó annak akinek később jön meg,de azért már 17évesen kellene.Szerintem is keress fel egy nőgyógyászt,ez nem természetes.

És lefeküdhettek persze,csak védekezzetek,mert teherbe eshetsz,ha pont mostanság jönne meg.Na meg a betegségek elkerülése véget is ;)

Aztán irány a doki!

2009. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én úgy toom ha 16-éves korodig nem jön meg akkor nőgyógyászhoz kell fordulni
2009. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
többiek mindent leírtak, hogy keres fel egy dokit.De természetesen lefeküdhetek csak nagyon vigyázzatok a védekezéssel mert teherbe eshetsz.
2009. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Voltam már orvosnál egy-két éve, de azt mondta, hogy nincs semmilyen elváltozásom, és teljesen egészséges vagyok, csak későnérő tipus. Az biztos, hogy én és a barátom is nagyon kivánjuk már a szexet, és én nem akarok ez miatt mégtöbbet várni.
2009. júl. 5. 12:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy későn erő típus vagy, dehát már 17 éves vagy. Ilyenkor már azért rendszeresnek kellene már lennie.
2009. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem ártana szerintem kikérni egy másik orvos véleményét is.

Ha mindenképp szexre kerül a sor,akkor is védekezzetek gumival,mert nem tudhatod mi van,míg orvos nem látott.


23/l

2009. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben sürgősen elmennék egy másik orvoshoz! Az oké, hogy 14-15 évesen még nem jött meg (későn érő), de 17 évesen már menstruálnod kellene!
2009. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
17 évesen még nem olyan gáz, egyik ismerősömnek 18 évesen jött meg először, előfordul az ilyen. Viszont ha ilyen későn érő típus vagy, szerintem érdemes még várni a szexszel, mert biztos, hogy a szervezeted nem készült még fel rá!
2009. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!