Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durexhez hasonló jó minőségű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durexhez hasonló jó minőségű óvszer?

Figyelt kérdés

Próbáltunk már több fajtát is, de a Lifestyles és a Masculan sem jó, mert kicsik...

Esetleg tudtok olyan helyet, ahol olcsóbban lehet beszerezni?

Köszii! :)

L/18


2012. jún. 18. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsik? Te egy lóval kefélsz? :D
2012. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az átmérője... :) a Durex 56 mm-es, a többi azt hiszem 52-es.
2012. jún. 18. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Igazi barom vagy.. Igen is lehetnek kicsik. Nekem is például kicsi szokott lenni sok óvszer. Nem hosszában hanem vastagságba. Van amelyik olyan szűk hogy nagyon szorít ha magamra erőltetem. Szerintem te egy cingárfa*szú lehetsz.


Nézzétek meg a csomagoláson mindig rajta van a széllesség. Meg netről lehet rendelni minden méretben.

2012. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Másodiknak, köszi! :)

A Durex méretben jó, csak kicsit drága...

Gondolkodtunk mi is, hogy a netről kellene rendelni, csak nem szeretnénk "zsákbamacskát", meg "kiszakadósat".

2012. jún. 18. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szexshopokról rendelve nagyobb tételben a durex is olcsóbb. Meg kínain is lehet kapni durexet olcsóbban, fogalmam sincs, hogy az vajon kamionról leesett példány és ezért olcsóbb, vagy miért?

Ha gondoljátok, ruházzatok be ilyesmire, hogy mondjuk 100 db-ot vesztek, akkor egységárában olcsóbb.

2012. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!