Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Nem várt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Nem várt menstruáció, vagy csak gyenge ciklus?

Figyelt kérdés
Múlt kedden (8 napja) pettingeltem a párommal, nem történt közösülés, de az újjait bedugta. Még szűz vagyok és csak attól félek, hogy netalántán az előváladékból került a kezére... Rá két napra megjött a menstruációm, de 22 napra, tehát jóval korábban és a mennyisége is nagyon kevés volt. Láttam méhnyálkahártya darabokat a "menstruációm" alatt, a hasam is feszített rendesen, de nem volt az a tipikus menstruáció, mint máskor szokott. Tegnap és ma nagyon rosszul éreztem, érzem magam, totál hányingerem van, szédülök, fájnak a végtagjaim és a fejem is. Nem tudom, hogy beképzelem a tüneteket...?! A melleim nem fájnak, a ciklus alatt sem fájtak, pedig általában szoktak. A terhességi teszttel még várnék néhány napot, de addig is, mit gondoltok lehetek terhes??
2012. jún. 20. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:

"Még szűz vagyok"


Teljesen mindegy hogy szűz vagy-e vagy sem, írtad hogy a párod a pettingelés utáni ujját beléd dugta. Természetesen lehetsz terhes.

2012. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, bocsánat, tudom, hogy ez elhanyagolható információ... Én csak arra lennék kiváncsi, hogy ha terhes vagyok, akkor is levált volna a méhnyálkahártya? Mert abban biztos vagyok, hogy azt láttam a betéten, tamponon. És hogy ez a gyenge ciklus, ami tegnap, még a 6. napon is megvolt, igaz gyengén, de élénk piros színnel, lehet nem várt menstruáció?
2012. jún. 20. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:

"Méhnyálkahártya darabokat" nem láthattál, mert ilyen NINCS!

A méhnyálkahártya VÉR formájában távozik.


Ha az aktus után két napra megjött, akkor az csak szimpla, normál menstruáció lehetett.


A beágyazódást is kísérheti ugyan vérzés, de az nem az aktus után 2 nappal, hanem minimum 7-tel jelentkezik.


A rosszullétes tüneteid még koraiak, valószínűleg más okozza. Előfordul, hogy egyes nők megérzik a beágyazódást is, de ez elég ritka, a hagyományos terhestünetek pedig kb. két hétre jelentkeznek először.


A vérzés ellenére persze lehet terhes valaki, de a te esetedben én nem idegeskednék.


Még ha konkrétan sperma lett volna a kezén, akkor azt mondanám, hogy "érdemes" parázni, de így, hogy csak előváladék és az is csak az ujján... (rövid u!),

ne aggódj túlságosan! :)


Valószínűleg csak frontérzékeny vagy, vagy csak taccsra vágott a nagy meleg. :)


Ha aggódsz, akkor az aktustól számítva min. 14 nap múlva tesztelj!


28/N

2012. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, kicsit megnyugtattál! Azért biztos, ami biztos fogok tesztelni. Az a baj, hogy ha ott motoszkál a fejemben a gondolat, hogy baj történt, akkor hajlamos vagyok beképzelni dolgokat (rosszullét)... :)

Még egyszer köszönöm.:)

2012. jún. 20. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Válaszoló vagyok


A lényeg hogy kicsit már nyugodtabb vagy. :) Támogatom azt amit a második mondott, s egyet is értek vele.


Lehet, az izgalomtól és a melegtől voltál csak rosszul. :)

2012. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Érzékenyen érint a dolog, mert én nem vagyok az a felelőtlen típus, csak hát az érzelmek hevében azt se láttam mit csinál. 21 vagyok, nem hapsizok össze-vissza, tanulok, szörnyű lenne, ha becsúszna egy nem várt terhesség. Nagyon rosszul érzem magam, kikészít a várakozás. :(

2012. jún. 20. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen aggódós voltam, még akkor is, ha megtettünk minden óvintézkedést.

Csak mostanra múlt el ez az érzés, de csak azért, mert már nem lenne akkora baj, ha becsúszna. :)


Azért majd említsd meg a barátodnak, hogy ő is figyeljen oda.


Alapnak kellene lennie, hogy nem nyúlkálunk össze-vissza, csakis teljesen tiszta kézzel.


Ugyanis, ha a nemi szervek bármilyen kontaktusba kerülnek (akár közvetetten is), akkor már nem zárható ki teljesen a terhesség lehetősége. Persze az esélyek változóak, egyes esetekben elég erősen a nullához konvergálnak.


De azért elég kellemetlen lehet ilyen figyelmetlenség miatt úgy maradni.


Ha már úgy van megírva, hogy jönnie kell annak a babának, akkor történjen egy teljesen kielégítő aktus eredményeképpen a dolog. Nemde? :D

2012. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, jelentem semmi "baj" nincs. Nem várok babát, a tüneteket egy vírus okozta. :) Azóta már a menstruációm is megjött, szóval tényleg minden rendben. Tanultam az esetből!

Még egyszer köszönöm a válaszokat. :)

Üdv

2012. júl. 15. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülünk hogy semmi baj! ^^
2012. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!