Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig lehet folyamatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet folyamatosan szedni a tablettát?

Figyelt kérdés
Nem hagytam szünetet, így nem is mentruáltam már 4hónapja, de most 1-2 napja elkezdtem vérezni, szexuális együttlétkor. Ez azt jelenti, hogy lassan most már fejezzem be és szedjem NORMÁLISAN?
2007. aug. 16. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már az is nagyon-nagy felelőtlenség volt, hogy 4 hónapig folyamatosan szedted!

Borzasztóan felboríthatod ezzel a szervezet hormonháztartását!

Szerintem ez a vérzés azt jelenti, hogy sűrgősen menj orvoshoz, és ne hallgasd el előtte, hogy mennyi ideig szedet a tablettát folyamatosan!

Nagyon beteg lehetsz tőle!!!

2007. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez igy van ahogy az előttem válaszolo mondta!!! Ennek nagyon-nagyon súlyos hatásai lesznek...

Nem is tudom felfogni, hogy egy felnőtt ember ennyire felelőtlen és HÜLYE legyen (már bocs), de saját magadat tetted tönkre ezzel.

Lehet hogy nem is lehet már gyereked

2007. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez Tényleg így van! ORVOS!!!!!!!!!4 Nem szabad így szedni a gyógyszert. Nekem a gyógyszer ugy betett a hormonháztartásomnak, hogy 20 kg-ot szedtem fel. Kell ez neked, de lehet az ellenkezője is. Nem is értem hogy jutott eszedbe így szedni a gyógyszert??????????????
2007. aug. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt nem értem miért csináltad?! azért,hogy ne jojjon meg a mensid? Ki mondta neked, hogy így szedd a gyogyszert? Hol hallotad? Ennek tényleg sulyos kovetkezményei lehetnek,én szoritok,hogy ne így legyen, de tényleg nagyon felelotlen voltál! tobbet ne tegyél ilyet.
2007. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!