Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta felírás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta felírásakor (először) vérvételnél miket néznek meg?

Figyelt kérdés
Sok vért vesznek le? Nagyon részletes? Félek hogy olyat tudok meg magamról amit nem szeretnék, de semmi köze nincs a tabletta szedéséhez...
2012. jún. 21. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden orvos kér vérképet mielött felirja a gyógyszert általában a májfunkciókat nézik..
2012. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem még egyszer sem vettek vért tabletta miatt.
2012. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fog tabletta felírásakor nem vesznek vért ha meg utána vesznek és szeded semmi köze nincs a tablettához kivéve ha terhes vagy akkor lehet más érték
2012. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy első alkalommal, illetve utána évente nem mindenki küldi vérvételre a nőt gyógyszerfelíráskor...


Már jópár éve nem szedek gyógyszert, de nekem első alkalommal a doki még hormonszintet is nézett, hogy megállapítsa, melyik a nekem megfelelő tabi. És nem voltak olyan problémáim, hogy vágycsökkenés, elhízás, stb... mivel rögtön a megfelelőt kaptam.


Plusz májfunkciót nézetett minden évben, illetve minden évben elküldött szemészetre is.


Mondjuk az is igaz, hogy akkor még magasabb volt a bogyók hormontartalma... mondjuk akkor már nem extrém szinten...

2012. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tőlem sem vettek vért, mivel szinte minden évben nézetem a vérem, és azokon teljesen rendben volt minden...(műtöttek is már...stb)

am téll a májfunkciót nézik rajt

mitől félsz? mit tudhatnál meg?

2012. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!