Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan óvszer, ami használa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan óvszer, ami használat közben nem "szárad ki"?

Figyelt kérdés
Néhány fajtával már pórul jártam, kellemetlen volt... Nektek is van hasonló tapasztalatotok? Esetleg tippek? Előre is köszi! 21/L
2009. júl. 6. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

síkositot tegyetek bele is,meg kivülre is...csak vigyázz h olyat amit lehet hozzá,de ez ugyis rá van irva h milyet lehet

22/L

2009. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Lifestyle-ok eddig nekem nem száradtak ki
2009. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehogy tegyél belülre síkosítót, mert frankón lecsúszhat és benned maradhat a gumi és összehozhattok egy szép kis babucit.

Ha a párod nem túl nagy vastagsággal rendelkezik, vegyetek masculant. Annál én nem tapasztaltam kiszáradást, legalábbis nem olyan mértékben, mint a többinél. Mind a durex, mind a lifestyles hamar kiszárad és hiába a síkosító rá, annyira gagyi gumi, hogy nem sikerül kellően nedvesíteni és frankón el is szakadt, nem egyszer (durex).

2009. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
alap esetben eyik gumi sem szárad ki.A lány hüvelye szárad ki és attól lesz száraz a gumi is,ha kellő nedvességgel redelkezik a lány,akkor lehet akármilyen a gumi,akkor is csúszni fog.Megoldás a síkosító!ilyen esetben javasolt a szilikonos síkosító,mert sokkal tovább síkos marad.(bár picit dráább) és ISTEN MENTS,H A GUMI BELSEJÉBE RAKJATOK!!!
2009. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát nemtudom,lány vagyok,nem érzem a gumi belsejét,de ha gumi,párom szokott bele tenni,bár igaz,gumit nem a baba elleni védekezésre használjuk,hanem amikor megvan,és ne kenjem össze.ő mondja h belülről száraz,szoval miatta belülről is sikositó,általában durex

hogy baba elleni védekezésben mennyire rontja a %-okat,azt nemtudom,tablettát szedek

22/L

2009. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2009. júl. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!