Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyel több fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyel több fogamzásgátló tablettát szedtem be, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap este akartam beszedni és észrevettem,hogy nem jön ki vasárnapig, hanem egyel kevesebb van(mert vasárnap kell az utolsót beszedni a 21-ből). Megnéztem a papírját és ilyen esetre csak annyit ír,hogy menjek dokihoz,de mivel hétvége van nem tudok se telefonálni se elmenni és vasárnap kéne elvileg az utolsó bevennem. Mit tanácsoltok 3 fázisú tablettára?

2012. jún. 24. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi eszed sics hogy erre odafigyelj akkor kösd fel magad szerintem.
2012. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már ne csinálj semmit, hisz nem tudod,mikor vetted be az egy pluszt.

A következőt ugyanúgy szedd tovább!

2012. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tehát akkor hagyjam ki a szünetet?
2012. jún. 24. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

A szünetet ne hagyd ki,mert akkor nem tartasz szünetet.Hanem tarts szünetet.

Látom nem vagy egy IQ huszár xD

2012. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen tarts szünetet,ahogy eddig,és a szünet végén kezd el szedni a köv levelet,ahogy eddig is.Ha rendesen szeded,egy szem eltéréstől nem lesz gond.
2012. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A szünetet azért kérdeztem kedves utolsó előtti beszóló,mert, ha 7-nél kevesebb gyógyszerem van és úgy felejtem el bevenni akkor nem kell szünetet tartanom. paraszt.

És köszönöm a NORMÁLIS válaszokat

2012. jún. 24. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Lehet,hogy paraszt vagyok,de mégis több eszem van mint neked :D
2012. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!