Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17vagyok, hallottam olyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17vagyok, hallottam olyat hogy csak nagykorú vehet gumi óvszert . Ez igaz?

Figyelt kérdés
Inkább essen teherbe a barátnőm de azért sem adják ki ,csak mert nem vagyok 18!!??
2012. jún. 30. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nem igaz. Szép is lenne.
2012. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
ezzel az érvvel kiadhatják ha szépen adod elő.
2012. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
de tény hogy vannak olyan helyek
2012. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 éves is vehet óvszert :D

bárki vehet :D nem akadályoz meg senki abban hogy "védekezz" :)

legalább látom hogy nem csak én vok lemaradva a dolgokkal így 17 évesen xD

na jó azért ilyen alap dolgokat tudok :D csak a "gyakorlat hiányzik :D

na de a lényeg hogy vehetsz!

2012. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az csak egy gumilufi semmi fiatalkoruaknak illegális nincs benne, így is felfoghatod:D
2012. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bárki vehet, nincs korhoz kötve. Csak sajnos akadnak olyan boltos nénik és bácsik (inkább nénik), akik abban a hitben élnek, hogy azt is csak 18 éven felülieknek lehet kiadni.


Egyébként ha nem akarnak adni, akkor a legjobb érvelés az ideillő törvény:


"2.§ v) szexuális termék: olyan birtokba vehető forgalomképes dolog, amelynek elsődleges célja a szexuális ingerkeltés, különösen amely nemi aktust vagy egyéb szexuális cselekményt nyíltan ábrázol, illetve emberi testet, testrészt szexuális ingerkeltésre alkalmas módon vagy szexuális ingerkeltés céljából ábrázol, ideértve a - rendeltetése szerint - szexuális ingerkeltésre szolgáló, nemi aktus vagy egyéb szexuális cselekmény során alkalmazható eszközt is, a fogamzásgátlás céljából alkalmazható eszköz kivételével. !!!


16/A § (2) Tilos tizennyolcadik életévét be nem töltött személy részére szexuális terméket értékesíteni, illetve kiszolgálni."


Mivel az óvszer fogamzásgátló eszköz így a kivételek közé esik, így 18 év alatt is lehet venni.

2012. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiszteletem Ügyvéd úr!
2012. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!