Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-regol nevű fogamzásgátlóna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-regol nevű fogamzásgátlónak milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 17:37
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia, én meghíztam tőle..nem nagyon, de a hasamra és a combomra feljött egy-két plusz kiló :(
2008. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem 3 évi szedés utánn egyszer nem szívódott fel rendesen(doki mondta),közti vérzésem volt,és babás lettem.
2008. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szia! Én évekig szedtem (kb. 5 évig) aztán áttértem a Meliane-ra, azt is szedtem évekig. Rajtam semmi plusz kiló nem volt, semmilyen panaszt nem okozott, és amikor babát akartunk, elsőre megfogant. Nem volt semmi problémám a Tri Regollal.
2008. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

szia!

én 7évig szedtem, nem híztam tőle.

tavaly októberben hagytam abba és novemberben már terhes lettem. :D

2008. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nekem szornyu volt, egy honap alatt felpuffaadtam tole, azonnal lecserelte a dokim.
2008. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én 5 évig szedtem, nekem nagyon bevált, és még az ára is jó!! Semmi gondom nem volt vele, szerintem egyéntől függ, hogy hogyanreagálrá a szervezet. Mikor abbahagytam, rá 3 hónapjára megfogant a pici.
2008. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia! Nekem 2 évig tökéletes volt, nem híztam tőle, talán inkább fogytam is, rendes menstruációm volt, nem voltak görcseim stb... Aztán az egyik nap rosszul lettem a buszmegállóban, elájultam. Nem gondoltuk, hogy a tabletta csinálja. Majd sorozatban felment a vérnyomásom 140 fölé, sokszor voltam rosszul, és még a kezeim is zsibbadtak, legszívesebben levágtam volna! Kiderült, hogy a fogamzásgátló miatt. Lecseréltük a Tri-Regolt a Yadine-ra, persze pihenő után. Egy évig nem volt tőle bajom, majd egy hónap alatt 13 kg-t híztam!! De az még csak hagyján, olyan alhasi görcseim voltak, hogy annál szerintem már a szülés sem rosszabb! Mintha felvágtak volna, és kiszednék a belső szerveimet! Azóta semmilyen tablettát nem szedhedttem, nagyon nehezen álltam helyre. Ma már mondjuk kismama vagyok, de nehéz volt az út idáig! Egyénfüggőek, hogy kinek milyen mellékhatások jelentkeznek, vagy vannak-e egyáltalán. Különben elrettentő, hogy milyen mellékhatások jelentkezhetnek, amik például a betegtájékoztatón is felvannak tüntetve!

Senkit nem akartam riogatni, csupán a tapasztalatomat és a véleményemet írtam!

2008. máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia!

én is a Tri-regolt szedtem évekig, bár amikor két év után abbahagytam, rá kb. egy hónapra megfogant a ma már öt éves kisfiam:) először aggódtam, mert azt mondják, hogy a tabletta után a szervezetnek kell három hónap, de aztán megnyugtatott a dokim, hogy ma már kevesebb a hormontartalmuk, úgyhogy nem lesz gond! hála égnek nem is lett. Utána is TRi-regolt szedtem, utána sem volt vele gondom!

2008. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Nekem most született a kisfiam, 7 hetes, és picit félek ettől a gyógyszertől. 6éve nem szedtem már semmit, előtte évekig a Diane 35-öt.

2008. máj. 2. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!