Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretkezhetek a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezhetek a párommal óvszer nélkül hétfőtől?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szedek fogamzásgátló tablettát. Ezen a héten szedtem be a második levél első hét tablettáját. Holnap már elhagyhatom az óvszer használatát? ( meg kellett várnom ezt a hetet, mert a 7. napos szünet előtti tabletta bevételét követően hasmenés miatt óvszert kellett használnunk). Köszönöm a válaszokat!

#szex #fomazásgátlás
2012. júl. 1. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi van a betegtájékoztatóban és mit mondott a nőgyógyász?

Nem tudom milyen a tabletta így sejtelmem sincs mikortól lehet óvszer nélkül szexelni! :)

2012. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyik tabletta se 100%-os garancia. Ismerösöm így szívta meg, pedig a gyógyszert a csaj tényleg szedte, de szerencsére még hamar észrevették (másnap) és meglehett oldani.
2012. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis hogy vették észre másnap, ha gyógyszert szedett? -.-'
2012. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úgy hogy nagyon félt attól hogy teherbe esik, így néha szokta ellenőrizni.


Most is csinálja még, (nem mindig), de most már gumi is közre játszik. (gumi+tabletta), mert most meg attól fél, hogy vékony a gumi.


Elég paranoiás a csajszi.

2012. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint terhességi teszttel? Mert az másnap nem mutat eredményt a tegnapi eseményről.
2012. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen. Gyakorlatilag én fogamzásgátló mellett születtem. Úgy, hogy anyu pontosan szedte és hányás, hasmenés sem volt az adott időpontban. Én ezért szavazok inkább az óvszerre :d
2012. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Kedves első, Dalia fogamzásgátlót szedek, a betegtájékoztatóra az van írva, ha a menstruációs ciklus első napján veszem be az első szemet, akkor azonnal védve vagyok. Az előző hónapban kezdtem el szedni, a menzeszem első napján, de nem igazán bíztam benne, így megvártam, míg beszedem az első levél teljes tartalmát. Tegnap szedtem be a második levél hét szem tabiját, de őszintén szólva, amiket írt a többi hozzászóló, tartok tőle, hiába szedem rendesen, így is összejön a gyerek, amit meg nagyon de nagyon nem akarok még. Egyébként, az orvost is megkérdeztem kétszer is, és azt mondta, nyugodtan csináljuk óvszer nélkül, mert biztos nem lesz baj. Ja, és most először szedek fog.gátlót, eddig óvszerrel védekeztünk, hála az égnek, azzal sosem volt baj.
2012. júl. 2. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!