Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van fogamzásgátlón meg óvszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van fogamzásgátlón meg óvszeren kivül esetleg valami olyan szer, vagy kúp vagy gyűrű amit lehet használni? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
16 vagyok úgyhogy olyan szer kellene, ami nem csak szülés után rakható be. Óvszert nem szeretjük, de fogamzásgátlót meg szeretnék szedni,mert nem akarom tönkre tenni a szervezetem.. Olyan válaszokkal, hogy tesco-s zacskó és hasonlók légyszi kiméljetek.

2012. júl. 2. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
anál
2012. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs, már végigtúrtam a netet, kérdeztem nődokit, ami garantáltan működik, és nem hormonos, és szülés sem szükséges hozzá, az csak az óvszer van. (meg a pesszárium, de ezt se beszerezni, se használni nem tudom, hogy kell, mert semmi infó nincs róla szinte)

Pharmatex és társaik is olyan, hogy hát kísérletezgetni lehet vele, de én nem szórakoznék vele.

De én kb 20 éves koromig elvoltam az óvszerrel, azzal mi a gond? Allergia?

2012. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmi allergia vagy ilyesmi, csak hát mint mindenki nem szeretjük nagyon :D Jojo,köszönöm a választ,de azért majd én is megkérdezem a nődokit :)
2012. júl. 2. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs. Ami van (gyűrű), az hormonos. A spermicidek meg megbízhatatlanok.

Nem tudom mit kell ennyit visítani az óvszer miatt. 6 éve használom, és sose volt gond vele. A fiatalok csak bemagyarázzák maguknak, hogy szar.

Ilyen korban ne az élvezet legyen az első, hanem a biztonság.


Egyébként a nőgyógyász jó eséllyel rábeszél a tablettára, mert abból van jövedelme. Aztán majd ha 5-10 év után esetleg bajod lesz tőle, akkor elgondolkodhatsz rajta, hogy talán mégis a gumi mellett kellett volna maradni.

2012. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A páromat zavarja leginkább, engem annyira nem.:) Ha jól csinálják,igazából lényegtelen,hogy gumi vagy valami más.. Csak azért mégiscsak jobb lenne nélküle.De amúgy nőgyógyász felőlem teletömheti a fejem,hogy gyógyszert szedjek alapból magamtól nem is szednék, anyám meg a fejem is le tépné, mert neki is lett baja tőle..
2012. júl. 7. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!