Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Üdv! Rigesoft tabletta bevétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Rigesoft tabletta bevétele után eddig úgy hallottam mindenkinek hamarabb jött meg plusz aki ovulációután vette be azoknál nem minden esetben hatásos. Van okom aggódni? Többi lent

Figyelt kérdés
2 hete sajnos szükségem volt egy eseményutáni tablettára, Rigesoftot kaptam. A "baleset" után 2 órával be is vettem az elsőt, a másodikat pedig 12 óra múlva. Az aktus az úgynevezett szabad szerelem napon történt meg. 25-26 naponta szokott megjönni. Késik 2 napja. 5 nap késés fordulhat elő a használati utasításban leírtak szerint. Ezt az 5 napot a 25-26 naphoz képest számoljam, vagy az átlagos 28 nap után? A válaszokat előre is köszönöm.
2012. júl. 3. 22:40
 1/3 A kérdező kommentje:
A lényeg lemaradt. Pár napja nagyon pattanásos vagyok és görcsölök is, mégsem jön semmi.
2012. júl. 3. 22:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna nekuem is bekelett vennem ilyen tabit nemrég de nekem utána megjött rendesen rá egy napra mert ez pont a piroska előtt csúszott be,ne aggódj ha rendesen beszedted utasítás szerint akkor nem kell félned hatni fog, nekem mondjuk fájt utána a hasam rendesen
2012. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Nekem is fájt utána 3 napig kb, de azóta is fáj mindennap valamikor erősebben valamikor kevésbé.
2012. júl. 3. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!