Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Barátnőmel szexközbe gyors...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőmel szexközbe gyors elsülök (elélvezek) és nem tom mi lehet a baj, van mikkor sokáig birom de csak ritkán! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az elöző barátnőmel mikkor csináltuk 1x sem volt ijen most meg már szinte max 5 percig birom :( van mikkor birom kb másfél óráig de az is csak nagyon ritkán van kb 10 szeretkezésből 1x és nem tom mit tegyek!! szerintetek mit tegyek?
2012. júl. 5. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
probáltad már azt hogy elsőnek orálisan kielégít,utána amig nem használható, addig szájjal, kézzel kényezteted és mikor bírsz már kezdeni vele valamit ( a farkadra értem) akkor kezditek. sokkal de sokkal tovább fogod bírni :)
2012. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link] Ajánlom ;] Barátom használja. Ő neki is az volt a baja, hogy gyorsan elment ;p Aztán vett egy ilyet és több mint 30 percig bírja ;]


19/L

2012. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, eddig nekem sem volt gondom ezzel. Jelenlegi barátnőmmel viszont előjött már párszor ez a probléma :S lehet attól hogy őt kívánom eddig a legjobban, és nagyon rá vagyok kattanva :D erre tudnék tippelni. Szerencsére nem állandó a gyorslövészet :D
2012. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szakirodalom szerint:

Ezerszámtra fyskoriolni

2012. júl. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat :)

hát nekem sem volt gondom eddig ezel csak mostajelenlegi barátnőmel jelentkezet ez a gond :-/ szerintem is az lehet h őtet jobban kivánom mind bármelyik csajt eddig!meg vele a legjobb edig a szex és szerintem ezért lehet ez!

2012. júl. 6. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!