Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet az hogy a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az hogy a fogamzásgátlótól jobban fogok görcsölni mint előtte?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy valakinek a menstruációja kevesebb lett a gyógyszertől és nem is görcsöl annyira. Ez igaz ??
2008. máj. 3. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, pl nálam is épp ez a helyzet. Átrendezi a hormonháztatásodat, de ennek nem csak negatív hatása van. Én eddig pl csak a pozitívumokat érzem (4 hónapja szedem)
2008. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És milyen gyógyszert szedsz ha lehet tudni? És mik a pozitívumok??
2008. máj. 3. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Helló ismét! Lindynette 20-at szedek. Pozutívumok: rövidebb és görcsmentesebb mensi és pontosan kiszámítható mikor fog megjönni(mondjuk eddig se volt hosszú - 5 nap helyett csak 4), illetve szebb lett a bőröm!
2008. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! De gondolom ez tabitól is és embertől is függ. Mert én mást szedek...
2008. máj. 3. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, tabitól és embertő is függ. Majd meglátod. Ha nem jó, még mindig válthatsz :-)
2008. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2008. máj. 3. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a fogamzásgátlók egyik előnye a sok közül, hogy lerövidíti a mensit és nem görcsölsz. Pl. én 4 éve szedek Gracial-t előtte nekem ha megjött iszonyatos görcseim voltak, 2 napig csak feküdtem és szedtem a fájdalomcsillapítókat, a vér meg szó szerint ömlött belőlem. Amióta szedem a vérzés mennyisége eléggé lecsökkent és csak kicsit görcsölök az első napon (nekem ez a korábbihoz képest enyhülés!).
2008. máj. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És valaki aki Tri-regolt szed esetleg nem volt neki enyhülés??? Mert eddig sok gyógyszert hallottam de ezt nem én pedig ezt szedem!:(
2008. máj. 4. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Tri-Regol? Én inkább sürgősen válltanék valami korszerűbbre! hosszú távon tönkreteszi a szervezeted!
2008. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy tönkreteszi a szervezetemet?? Mire gondolsz??Amúgy ezt irta fel nekem az orvos. Mennyek vissza és kérjem meg hogy irjon másikat?Még csak 1 hónapja szedem nem tudom ilyenkor lehet e váltani?
2008. máj. 4. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!