Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap 21:50 körül hánytam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap 21:50 körül hánytam. Gestomix nevű fogamzásgátlót szedek. Bevettem a hányás után kb 20 perc után még 1 tabit. A barátom mielött elélvezne mindig kiveszi a hívvesszőjét. Lehetséges, hogy terhes vagyok? én úgy gondolom, hogy kicsi rá az esély.

Figyelt kérdés
Tegnap ugyebár a 21 dbos fogamzásgátlóból 2-t vettem be.. amit eredetileg bekellett.. a péntekit.. meg 1 hétre rá a következő péntekit vettem be ugymond pót tablettának..azlenne a 21ik tablettám..szóval mikor a 21ik tablettához érkeznék..akkor csütörtökön megkezdem a 3ik levél fogamzásgátlót..és a pénteknél ujra elkezdem szedni..és igy akkor minden csomagbol egy kimarad.. de a 21 igy is meg lesz.. sajnálom ha nem volt elég érthető .. de jobban nemtudom elmagyarázni így..:S
2009. júl. 11. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát ezt meg minek csináltad??? Nem kellett volna kettőt bevenni, mert nem véletlen az, hogy 1 nap csak egyet lehet!! El kellett volna olvasnod a használati utasíást, hogy ilyen esetben hány napig kell kiegészítő védekezést használi! Én amúgy a helyedben inkább csak hagynám, hogy előbb jöjjön meg egy nappal, mert ezt lehget így tologatni, és akkor nem lennél folyamatos csúszásban. Szóval az utolsó tabléettád ezentúl csütörtökön lenne.
2009. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor az mondod h a 21ik tablettámat ne vegyem be?azaz a péntekit? hanem utoljára a csütörtökit vegyem be..és akk elvileg megkell jönnie..de ha a 21ik tabit nem veszem be nem lesz gáz a többi levélre nem hat ki?
2009. júl. 12. 06:18
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Hat, eleg nagy butasagot csinaltal. Ha hasmenesed van, vagy hanysz, csak LEHET, hogy nem hat megfeleloen a tabletta. Ilyenkor egy hetig kiegeszito vedekezest kell alkalmazni, de TILOS ket szemet bevenni, es pakolgatni a tablettakat ide-oda.
2009. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nembiztos h hamarabb fog megjönni, sőt, inkább h nem, egy tablettától még nemborul így fel, de a kiegészítő védekezés azmajd kelleni fog.

amúgy a barátod mért húzza ki mindig a péniszét mikor szexeltek? tabléettát szedsz, nyugodtan belédélvezhet, nemleszel terhes (ha normálisan szeded)

2009. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de akkor mit csináljak?:S:S segitsetek lécci..:S [link] lejjebb ott van h háűnyásnál mit kell csinálni..és azt irja h bekell még 1et venni..egy tartalék csomagból..de milyen tartalék csomagbóól???ez a 2.ik levél amit szedek..akkor felkellett volna kezdenem a 3at?vagymi?? nemértem..:S:S

am azért megszakitással sexelünk..mert nem egy olyanról hallottam h terhesek lettek stb.. és azért az előváladéktól fog.gátló mellett kisebb az esély h teherbe esek,mint magától a spermától..

am várom még a tanácsaitokat..mert még ebből a levélből 3 darab van vissza..meg ugye a péntek lenne..de azt majd már az uj csomagbol szedjem?vagy pénteken ne vegyek be semmit? ezt nemtudom..lécci segitsetek:S

2009. júl. 14. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!