Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olyan betegségem van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan betegségem van, hogy nem szedhetek fogamzásgátlót, mert nagyon összesűrűsödne a vérem, és annak következményei lennének. Milyen más módszereket tudtok mondani a gumin kívül?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
google-t kérdezted már?
2012. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
azon kívül csak a kockázat és az izgalom marad szinte mindig...hogy ugye nme vagyok az??
2012. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pesszarium, huvely sapi, spiral:D
2012. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a spirált úgy tudom csak szülés után lehet felhelyezni:S
2012. júl. 12. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyik bnőmnek is ez a baja!De az orvosa talált valami speckó gyógyszert,amit ő is szedhet!
2012. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan gyógyszer, ami nem növeli a trombózis kockázatát. A csak progeszteron tartamú minipilleknél nem olyan nagy a trombózis veszély, mint a kombináltaknál, de azok meg szar hatásfokúak, gyakori mellette a terhesség.

Nem tudom mi a bajod az óvszerrel...én évek óta használom és nincs vele gond.

Spirált csak olyannak tesznek fel, aki már szült.

Pesszáriumot csak külföldről lehet rendelni.

Esetleg még spermicid megszakítással együtt.

2012. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na igen én végiggondoltam , hogy mi lenne, ha nem szedhetnék..

Olyan rossz, hogy alig van lehetőség, főleg, hogy nem szültem még.. :S Nem bízok a spermicidekben, pesszáriumnak is rossz a hatásfoka, többiről ne is beszéljünk.. S


Ha nem szedhetnék tabit, akkor spermicid +megszakítás + naptármódszer (én mondjuk éreztem tabi előtt, hogy mikor van peteérésem, hasszurkálás jelezte).

2012. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!